titulbilde sporta dejas

img 20221014 wa0001 8b136

img 20221017 wa0004 fada9


Sporta deju treneri:

Anita Grāmatiņa
basketbols arnis voika

Tālrunis
29188676

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Agrita Anča
basketbols arnis voika

Tālrunis
26109750

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Silva Dambe

Tālrunis
29968482

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


tmb20200309113658 01

5.vieta Sandim Krivišam un Denijai Sirmai Latvijas kausa posmā Juniori II grupā D klasē Standartdejās “Jaunmārupe 2019”sacensībās 19.05.2019 Jaunmārupē

tmb img 001

1.vieta Iesācēji 2.-3.līm. 4.dejās Rihardam Jermacānam un Elīzai Ančai “WDSF Daugavpils Open 2018” 2018.gada 3.jūnijā Daugavpilī

Mācību gada laikā sporta dejotāji ir piedalījušies 24 dažāda līmeņa sacensībās.

img 001Aleksejs Kozirevs un Paula Pintele I vietas ir izcīnijuši BI E4 klasē “Dinaburgas kausā 2016”15.10.2016.,”Zelta lapa”19.11.2016.Daugavpilī.

Latvijas kausa posmā 10.12.2016.Daugavpilī BI grupā E4 klasē izcīnījuši 4. vietu.

15.03.2015, Rīga- ,,Rīgas pavasaris 2015” piedalījās 4 dejotāji (2 pāri) no Balvu Sporta skolas

Dejotāji startēja trīs programmās:
Iesācēji 2007.dz.g. un jaunāki 1. Līmenis – kopā 4 pāri
• Samanta Dakule, Jevgēnijs Jegorovs 1. Vieta
Iesācēji 2007.dz.g. un jaunāki 1.-2. Līmenis – kopā 11 pāri
• Paula Pintele ,Aleksejs Kozirevs 1. Vieta
• Samanta Dakule, Jevgēnijs Jegorovs 1. Vieta
Iesācēji 2007.dz.g. un jaunāki 2.-3. Līmenis – kopā 3 pāri
• Paula Pintele ,Aleksejs Kozirevs 2. Vieta

tmb20200317104622

2015.gada 25.janvārī Rīgā notika Latvijas Sporta deju federācijas rīkotā 2014. gada reitingu un Latvijas kausu kopvērtējumu apalvošanas ceremonija.
No Balvu Sporta skolas Latvijas kausu kopvērtējumā tika apbalvoti Matīss Pošivs un Jūlija Kokoreviča -III vieta- Juniori II grupā D klasē Latīņamerikas dejās,6. vieta-Juniori II grupā D klasē 8-dejās.

Dagnis Ločmeļs un Dinija Zača 2012. gada nogalē piedalījās Baltic Grand Prix 2012 starptautiskajās sacensībās Latvijas kausa pēdējā sestā posmā, izcīnot II vietu Bērni II E4 klasē.
Latvijas 2012.gada Sporta deju Reitingu apbalvošana notika 2013.gada 13.janvārī Rīgā Mazajā Ģildē. No Balvu Sporta skolas tika apbalvoti I vietas ieguvēji Latvijas kausa kopvērtējumā Bērni II grupā E4 klasē - Dagnis Ločmeļs un Dinija Zača un II vietas ieguvēji - Dāvis Karavoičiks un Anete Vigule.

2012-riga-grand-prix-kl-posms-020.jpgziemas valsis 2013 452.jpgziemas valsis 2013 487.jpg

 

tmb20200317093557 3

29.septembrī notikušajās sacensībās „Mārtiņrožu laiks” Rīgā Latvijas kausa posmā, Bērni II vecumā ,E4 klasē

II vietu izcīnija Dagnis Ločmeļs un Dinnija Zača

III vietu izcīnija Dāvis Karavoičiks  un Anete Vigule

tmb20200317093557 2

29. janvārī Rīgā norisinājās Latvijas kausa posms sporta dejās „Dzitarjūra 2012”, augstas vietas ieguvuši šādi skolēni:

II vieta Latvijas kauss Juniori E6 klasē Matīsam Zelčam un Samantai Elizabetei Cielakai, un D klasē 4.vieta
I vieta Iesācējiem 2.-3.līmenis Kristoferam Boldānam un Aletai Boldānei

ey8u58ooy42011.gada Latvijas Sporta deju federācijas apbalvošana Valsts kausu un reitingu kopvērtējumā 2012.gada 22.janvārī Rīgā Mazā Ģildē

Bērni II grupā E4 klasē  I vietā Maksims Fjodorovsun Edīna Kļava
              II vietā Deivids Bebins un Amanda Romka
Bērni II grupā E6 klasē III vietā Matīss Zelčs un Samanta Elizabete Cielaka

„Zelta Rudens -2011”, Rigā, 2011.g.15.oktobrī III vieta Bērni II E4 klasē Maksimam Fjodorovam un Edīnai Kļavai
„Zelta lapa-2011”,Daugavpils, 2011.g.12.novembrī

II vieta Juniori I E4 klasē Artūram Zelčam un Sannijai Lainei Dzērvei

III vieta Bērni II E6 klasē Matīsam Zelčam un Samantai Elizabetei Cielakai

„Ķegums 2011”, Ķegumā, 2011.g.13.novembrī III vieta Bērni II E4 klasē Deividam Bebinam un Amandai Romkai
„Baltijas Zvaigznītes”,Rīga, 2011.g. 19.novembrī

II vieta Latvijas kausā Bērni II E4 klasē Deividam Bebinam un Amandai Romkai (Foto)

4.vieta  Latvijas kausā Bērni II E4 klasē Maksimam Fjodorovam un Edīnai Kļavai

III vieta Bērni II E6 klasēMatīsam Zelčam un Samantai Elizabetei Cielakai

III vieta Juniori I E6 klasē Artūram Zelčam un Sannijai Lainei Dzērvei

tmb20200317093557 4