Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

broņislava bondara piemiņas balvas izcīņa ložu šaušanā 1 4064b

Informējam, ka sakarā ar trenera Ē. Vancāna prombūtni tiek pārcelta Broņislava Bondara piemiņas balvas izcīņa ložu šaušanā (uz nenoteiktu laiku)!

img 20230107 wa0001 ef1b3

2023. gada 7. janvārī Tukumā notika Latvijas komandu čempionāta sacensības ložu šaušanā ar pneimatiskajām šautenēm. Balvu novada vīriešu komanda izcīnīja pirmo vietu. Komandas sastāvā startēja Didzis Aleksāns (Ziemeļlatgales Sporta centrs), Arguts Pužuls un Džeisons Kokarevičs (abi Balvu Sporta skolas izglītojamie). Finālā balvenieši sīvā cīņā pārspēja Dienvidkurzemes (Aizpute) komandu. MIX (vīrietis un sieviete) Balvu novada komanda – Didzis Aleksāns un Samanta Jugane (abi- Ziemeļlatgales Sporta centrs), ieņēma otro vietu- sudraba medaļas, finālā zaudējot Dobeles komandai.  Otra komanda, kuru pārstāvēja Arguts Pužuls un Gunita Šakina (Ziemeļlatgales Sporta centrs) ieņēma 7. vietu.