Balvu Sporta skolas peldbaseins

titulbilde baseinsPiedāvājumā (zvanīt zāles pārzinim - 26656086):

• peldbaseins (25x10 metri, 4 celiņi)
  • hidromasāžas baseins bērniem
  • SPA hidromasāžas baseins pieaugušajiem
  • kaskāde
  • sauna
  • trenažieru zāle
  • Sāls istaba

Iespēja pavadīt laiku kafejnīcā "Zilā pērle". Mob: 20222660

Peldbaseina darba laiks no plkst. 9:00 līdz 22:00
(Apmeklētāji peldbaseinā tiek ielaisti līdz 20:45)
Pirmdienās - sanitārā diena

Saunas darba laiks:
        Pirmdienās        -    sanitārā diena
        Otrdienās          -     no 17:00 līdz 22:00
        Trešdienās       -     no 14:00 līdz 22:00
        Ceturtdienās     -    no 17:00 līdz 22:00
        Piektdienās      -     no 17:00 līdz 22:00
        Sestdienās      -      no 10:00 līdz 22:00
        Svētdienās       -     no 10:00 līdz 22:00
        Svētku dienās   -    peldbaseina darba laikā
(Apmeklētāju grupām 10 un vairāk cilvēki - pēc iepriekšējā pieteikuma, sauna ir pieejama arī citā laikā.)

img-001.jpgimg-002.jpg

Balvu Sporta skolas peldbaseina iekšējās kārtības noteikumi

Balvu Sporta skolas peldbaseina pakalpojumu cenrādis

Sāls istaba

Informatīva afiša par peldbaseina darba laiku

Balvu Sporta skolas peldbaseins atsāk darbu 6.jūlijā. Peldbaseina pakalpojumi pieejami  pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 26656086.

Pakalpojuma pieejamais laiks: darba dienās - 13:00 līdz 19:45 (pēdējais pieraksts), sestdienās, svētdienās – 09:00 – 19:45 (pēdējais pieraksts).

Saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 ,,Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, peldbaseina sniegtos pakalpojumus varēs izmantot sekojošas personas:

• kurām ir derīgs Covid -19 vakcinācijas sertifikāts;
  • kurām ir derīgs Covid -19 pārslimošanas sertifikāts;
  • kurām ir derīgs Covid -19 testēšanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid -19 testu, nosakot SARS-CoV-2 RNS vai SARS-CoV-2 antigēnu, un tas ir negatīvs, kā arī šīs personas pavadošie bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, bez sertifikātiem var saņemt pakalpojumus klātienē.

Ierodoties peldbaseinā jāuzrāda QR kods un personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). QR kodu iespējams lejupielādēt savā tālrunī vai izdrukāt no mājas lapas https://covid19sertifikats.lv/.

Balvu Sporta skolas peldbaseins ir slēgts

Saistībā ar Ministru kabineta pieņemtajiem ierobežojumiem COVID-19 izplatības mazināšanai, Balvu Sporta skolas peldbaseins ir slēgts. Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai, jo turpmākā peldbaseina darbība atkarīga no Ministru kabineta pieņemtajiem lēmumiem.

Informācija, ka līdz 6.aprīlim būs slēgts Balvu Sporta skolas peldbaseins.

Balvu Sporta skolas peldbaseins slēgts līdz 6.aprīlim, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr. 655 “ Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.17.2.punktu, kas nosaka, pārtraukt sporta treniņu (nodarbību), tai skaitā individuālo apmeklējumu, norisi iekštelpās, izņemot šā rīkojuma 5.17.3. apakšpunktā minētajām personām, pārtraukta Balvu Sporta skolas peldbaseina pakalpojumu sniegšana.

uzmanibu baseins sept 2020 atsak darbu 3 62eba

Balvu Sporta skolas peldbaseina apmeklētājiem no 2020.gada 10.jūnija:

1) pieejama sauna.
2) nav vecuma ierobežojuma baseina apmeklējumam.

Apmeklētājus pieņem pēc iepriekšējā pieraksta – 26656086

Pārējie noteikumi un ierobežojumi paliek spēkā! Ar tiem var iepazīties ŠEIT!

No 10.jūnija, stājas spēkā Ministru kabineta noteikumi Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kas nosaka epidemioloģiskās drošības pasākumus, kas veicami, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību, tai skaitā nodrošinot sporta norises vietu un organizāciju darbību.

MK noteikumi Nr.360 noteikts, ka neievērojot 2 metru fizisku distanci, publiskās iekštelpās un ārtelpās vienlaikus var pulcēties sportisti, sporta speciālisti un sportistus apkalpojošie sporta darbinieki sporta treniņu (nodarbību) un sporta pasākumu laikā. Minētais izņēmums ir attiecināms uz jebkura veida nodarbošanos ar sportu (tai skaitā amatieru sportu un fiziskām aktivitātēm veselības saglabāšanai un uzlabošanai). Tāpat šāda distances neievērošana ir pieļaujama bērnu nometnēs vienas grupas ietvaros.

vtpr568s4hPeldbaseina apmeklētājiem būs jāievēro šādi noteikumi:

• Peldbaseina pakalpojumi pieejami pēc iepriekšējā pieraksta tālr.mob. 26656086;
  • Norēķini tikai bezskaidrā naudā;
  • Jāievēro savstarpējā distancēšanās – vismaz 2 metri;
  • Telpā nedrīkst atrasties vairāk par 25 personām;
  • Drīkst izmantot ģērbtuves un dušas, ievērojot 2 metru savstarpējo distanci, un ne ilgāk par 15 min;
  • Peldbaseinu neapmeklē personas, kuras jaunākas par 12 gadiem;
  • Apmeklētājiem nav pieejamas sauna, pirts un citas atpūtas telpas;
  • Netiek izmantots koplietošanas individuālais treniņu inventārs;
  • Pēc peldbaseina darba atsākšanas visi iepriekš iegādātie abonementi tiks pagarināti un būs iespēja tos izmantot.

Plašāk ar kārtību, kādā organizējamas bezkontakta fiziskas aktivitātes, pulcējoties sporta norišu vietās, ārkārtējās situācijas laikā no 2020.gada 12.maija, vari iepazīties ŠEIT!

tmb20180215101911

Balvu Peldbaseinā kopš tā atklāšanas 2009.gadā nav mainītas lielās apgaismes lampas, kas jau šo gadu laikā bija nolietojušās. Līdz ar to tika iegādāti un uzstādi jauni LED prožektori par kopējo summu EUR 2555,52 (ar PVN). Darbus veica SIA "Diogens audio".

Sāls istaba ir telpa, kur sienas, griesti un grīda ir pārklāta ar īpašu sāls kārtu. Tajā skan relaksējoša mūzika. Seansa laikā pacienti atrodas atzveltnes krēslos, bet paši mazākie apmeklētāji var parotaļāties ar lāpstiņām un trauciņiem, smiltiņu vietā izmantojot sāli. Speciāla iekārta sāli sasmalcina putekļos un sauso, ārstējošo aerosolu izpūš istabā. Caur degunu un rīkles gļotādu sāls joni nokļūst organismā, un iekaisusī āda vai elpošanas ceļi nonāk sāls miglas ārstējošā iedarbībā.