titulbilde volejbols

basketbols arnis voika

Tālrunis

E-pasts

Balvu Sporta skolas volejbola nodaļas audzēknes, viņu treneri un Latvijas volejbola federācijas prezidents Jānis Buks un  Latvijas volejbola federācijas  jaunatnes koordinatore  Sandra Budkēviča

2021. gada 9.jūnijā Latvijas volejbola federācijas prezidents Jānis Buks un  Latvijas volejbola federācijas  jaunatnes koordinatore  Sandra Budkēviča pasniedza Balvu Sporta skolas volejbola nodaļas audzēknēm balvas par absolūti labākiem uzrādītiem rezultātiem vispārējā fiziskā sagatavotībā  - Eveinai Līnai Smoļenskai- I. vieta  un Marijai Kapustinai III. vieta, un teorētisko sacensību (2008./2009. gada dzimušajiem) finālistei Līvai Raciborskai - 4.vieta.

Audzēkņu treneris Ēriks Mičulis un Zane Buculāne

Līvas Raciborskas fotoBalvu Sporta skolas audzēkne Līva Raciborska piedalījās Latvijas Volejbola federācijas rīkotajās teorētiskās sagatavotības sacensībās un 32 sportistu konkurencē izcīnīja 4. vietu finālā, kas norisinājās 2021. gada 10.martā.

Finālsacensību rezultāti apskatāmi ŠEIT!

img 002 a5b6a

Šī gada 22. jūlijā Gulbenes sporta centra stadionā un 11. augustā Jelgavas novada Līvbērzē norisinājās 15. Latvijas Vasaras spēles volejbolā jauniešiem.