26310768

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

whatsapp image 2023 11 28 at 10.59.54 49963

2023. gada 11. novembrī Ludzā aizvadīts Latvijas čempionāts jauniešiem svarcelšanā atsevišķos vingrinājumos, U15 un U17 grupās. Uz svarcelšanas sacensībām ieradās sportisti no Daugavpils, Ventspils, Ludzas, Balviem, Ogres, Dobeles.

U-15  meiteņu grupā:

• Loreta Ciukore izcīnīja 1. vietu raušanā un 1. vietu grūšanā pēc Sinklera punktu tabulas, un saņēma divus kausus par uzvarām absolūtajā vērtējumā gan raušanā, gan grūšanā.

whatsapp image 2023 11 06 at 12.12.06 92907

2023.gada 27.-28.oktobrī Dobelē notika Latvijas čempionāts atsevišķos vingrinājumos pieaugušajiem.

No Balvu Sporta skolas sacensībās startēja pieci jaunieši un divas jaunietes:

• 61 kg svaru kategorijā Daniels Būde izcīnija I vietu raušanā un III vietu grūšanā;
  • 73 kg svaru kategorijā Andis Zelčs –III vieta raušanā;
  • 89 kg svaru  kategorijā Raivo Nāgels-II vieta raušanā, III vieta grūšanā;
  • 96 kg svaru kategorijā Jānis-Markuss Elsts- II vieta raušanā un II vieta grūšanā;
  • 102 kg svaru kategorijā Maksims Bistrovs- II vieta raušanā, II vieta grūšanā.

img 20230415 wa0006 6f0b515. martā Ludzā norisinājās Ludzas novada kausa izcīņas sacensības svarcelšanā.

• I vieta- Harijs Bisenieks.

20220813 142912 c3db0No 12. līdz 13. augustam Ludzas pilsētas 845.gadadienai veltītajā starptautiskajā turnīrā svarcelšanā lieliskus rezultātus uzrādīja Balvu svarcēlāji.
Sandija Keiša izcīnīja 1.vietu, kā arī uzvarēja absolūtajā vērtējumā starp visām meitenēm.
Vīriešu grupā svara kategorijā 73kg 3.vietu ieguva Andis Zelčs.
Svara kategorijā 89kg 2.vietu ieguva Jānis Markuss Elsts un 3.vietu Raivo Nāgels.
Svara kategorijā 96kg 1.vietu ieguva Maksims Bistrovs.

Informāciju sagatavoja, foto:  treneris Varis Sārtaputnis

No 12. līdz 13. augustam Ludzas pilsētas 845.gadadienai veltītajā starptautiskajā turnīrā svarcelšanā lieliskus rezultātus uzrādīja Balvu svarcēlāji. Sandija Keiša izcīnīja 1.vietu, kā arī uzvarēja absolūtajā vērtējumā starp visām meitenēm.Vīriešu grupā svara kategorijā 73kg 3.vietu ieguva Andis Zelčs.Svara kategorijā 89kg 2.vietu ieguva Jānis Markuss Elsts un 3.vietu Raivo Nāgels.Svara kategorijā 96kg 1.vietu ieguva Maksims Bistrovs.

kausa izcinas apbalvosana 7b35b

16.06.-17.06.2022 Lietuvā, Anikščai, norisinājās Anikščai kausa izcīņa svarcelšanā.

Balvu Sporta skolas svarcēlāju rezultāti:
svara kategorijā 55kg Daniels Būde1.vieta;
svara kategorijā 67kg Andis Zelčs 4.vieta;
svara kategorijā 89kg Raivo Nāgels 2.vieta, Jānis Markuss Elsts 3.vieta;
svara kategorijā 96kg Maksims Bistrovs 2.vieta.

Informāciju sagatavoja, foto: treneris Varis Sārtaputnis

godalgas albu kausa izcinaa 5bb14

04.06.2022. Igaunijā (Albu) norisinājās Albu kausa izcīņa svarcelšanā.

Balvu Sporta skolas jauniešu panākumi kausa izcīņā:

Jānim Keišam U-11 vecuma grupā 4.vieta;
Raivo Keišam U-13 vecuma grupā 3.vieta;
Sandijai Keišai U-17 vecuma grupā 1.vieta;
U-15 vecuma grupā Jānim Markusam Elstam 4.vieta, Maksimam Bistrovam 6.vieta.

Informāciju sagatavoja- treneris Varis Sārtaputnis

Svarcelšana Igaunijā28.05.2022 Igaunijā, Johvi norisinājās EDU kausa izcīņa svarcelšanā.

20220514 112845 a277814.05.2022 Balvos norisinājās Latvijas čempionāts svarcelšanā jauniešiem un jaunietēm U-15 un U-17 vecuma grupās.
Sandija Keiša izcīnīja 3.vietu;
svara kategorijā +96kg Ralfs Plavnieks izcīnīja 2.vietu.

Latvijas čempionāts svarcelšanāSporta skolas svarcēlājiBalvos norisinājies Latvijas čempionāts svarcelšanāApbalvotie sportisti

sporta skolas svarcelaji 637b1

30.04.-01.05. Balvos norisinājās svarcelšanas sacensības "Vj.Kirjanova piemiņas kausa izcīņa".

Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.
Svara kategorijā līdz 35kg Jānis Keišs izcīnīja 4.vietu.
Svara kategorijā līdz 45kg Raivo Keišs izcīnīja 2.vietu.
Meiteņu konkurencē Sandija Keiša izcīnīja 2.vietu.
Svara kategorijā līdz 55kg Edijs Keišs izcīnīja 3.vietu, Daniels Būde izcīnīja 2.vietu.
Svara kategorijā līdz 81kg Raivo Nāgels izcīnīja 3.vietu.
Svara kategorijā līdz 89kg Jānis Markuss Elsts izcīnīja 2.vietu.
Svara kategorijā līdz 96kg Maksims Bistrovs izcīnīja 1.vietu.
Svara kategorijā +96kg Ralfs Plavnieks izcīnīja 3.vietu.

Informaciju sagatavoja: treneris Varis Sārtaputnis

20220409 182808 33a6c08.04.-10.04. Balvu Sporta skolas svarcēlāji piedalījās sacensībās Daugavpilī "Valērija Petrova piemiņas kauss un Daugavpils atklātais čempionāts svarcelšanā".
Svara kategorijā līdz 35kg Jānis Keišs izcīnīja 2.vietu.
Svara kategorijā līdz 45kg Raivo Keišs izcīnīja 1.vietu.
Svara kategorijā līdz 55kg Edijs Keišs izcīnīja 2.vietu.
Meiteņu konkurencē Sandija Keiša izcīnīja 4.vietu.
Svara kategorijā līdz 89kg Raivo Nāgels izcīnīja 4.vietu, Jānis Markuss Elsts 5.vietu.
Svara kategorijā līdz 96kg Maksims Bistrovs izcīnīja 2.vietu.

Informāciju sagatavoja: treneris Varis Sārtaputnis