whatsapp image 2023 11 06 at 12.12.06 92907

2023.gada 27.-28.oktobrī Dobelē notika Latvijas čempionāts atsevišķos vingrinājumos pieaugušajiem.

No Balvu Sporta skolas sacensībās startēja pieci jaunieši un divas jaunietes:

  • 61 kg svaru kategorijā Daniels Būde izcīnija I vietu raušanā un III vietu grūšanā;
  • 73 kg svaru kategorijā Andis Zelčs –III vieta raušanā;
  • 89 kg svaru  kategorijā Raivo Nāgels-II vieta raušanā, III vieta grūšanā;
  • 96 kg svaru kategorijā Jānis-Markuss Elsts- II vieta raušanā un II vieta grūšanā; 
  • 102 kg svaru kategorijā Maksims Bistrovs- II vieta raušanā, II vieta grūšanā.

Absolūtā vērtējumā pēc Sinklera punktu tabulas kategorijā jaunietes:

  • Sandija Keiša izcīnīja III vietu raušanā un III vietu grūšanā;
  • Loreta Ciukore izcīnīja 5.vietu raušanā un 5. vietu grūšanā.

 

Informācija, foto: treneris Varis Sārtaputnis

2023.gada 27.-28.oktobrī Dobelē notika Latvijas čempionāts atsevišķos vingrinājumos pieaugušajiem.2023.gada 27.-28.oktobrī Dobelē notika Latvijas čempionāts atsevišķos vingrinājumos pieaugušajiem.2023.gada 27.-28.oktobrī Dobelē notika Latvijas čempionāts atsevišķos vingrinājumos pieaugušajiem.No Balvu Sporta skolas sacensībās startēja pieci jaunieši un divas jaunietes.No Balvu Sporta skolas sacensībās startēja pieci jaunieši un divas jaunietes.No Balvu Sporta skolas sacensībās startēja pieci jaunieši un divas jaunietes.No Balvu Sporta skolas sacensībās startēja pieci jaunieši un divas jaunietes.