20211218 141504 06a6cBalvu Sporta skolas svarcēlāji piedalījās Latvijas čempionātā jauniešiem U-15, U-17, kas norisinājās 18.12.2021 Daugavpilī.

Jānis Keišs izcīnīja 1.vietu raušanas vingrinājumā un 1.vietu grūšanas vingrinājumā, svaru kategorijā līdz 45kg.

Daniels Būde izcīnīja 1.vietu raušanas vingrinājumā un 1.vietu grūšanas vingrinājumā, svaru kategorijā līdz 55kg.

Andis Zelčs izcīnīja 1.vietu raušanas vingrinājumā un 1.vietu grūšanas vingrinājumā, svaru kategorijā līdz 67kg.

Maksims Bistrovs izcīnīja 1.vietu raušanas vingrinājumā un 1.vietu grūšanas vingrinājumā, svaru kategorijā līdz 96kg.

Lauris Logins izcīnīja 1.vietu raušanas vingrinājumā un 1.vietu grūšanas vingrinājumā svaru kategorijā līdz 89kg.

Jānis Markuss Elsts izcīnīja 2.vietu raušanas vingrinājumā un 2.vietu grūšanas vingrinājumā, svaru kategorijā līdz 81kg.

Raivo Nāgels izcīnīja 3.vietu raušanas vingrinājumā un 3.vietu grūšanas vingrinājumā, svaru kategorijā līdz 81kg.

Informāciju sagatavoja- Varis Sārtaputnis

Foto - Artūrs Berezovs

Balvu Sporta skolas svarcēlāji Latvijas čempionātā jauniešiem Latvijas čempionāts jauniešiem  Latvijas čempionāts jauniešiem DaugavpilīBalvu Sporta skolas svarcēlāji