whatsapp image 2023 11 05 at 15.02.10 a74b6

Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.

Iesācēju grupā 2017.g.dz. un jaunāki 1.līmenī 2 dejās 7 pāru konkurencē:

 • Dominiks Kozlovskis un Evija Kondratjuka izcīnija I vietu (2.v.).

Iesācēju grupā 2016.g.dz. un jaunāki 1.-2.līmenī 2 dejās 5 pāru konkurencē:

 • Kirils Markovičš un Odrija Logina izcīnija I vietu (2.v.);
 • Deivids Kondratjuks un Viktorija Melāne izcīnija I vietu (3.v.);
 • Renārs Kulšs un Dace Nikolajeva izcīnija I vietu (4.v.).

Iesācēju grupā 2013.g.dz. un jaunāki 1.-2.līmenī 3 dejās 12 pāru konkurencē:

 • Daniils Aksjonovs un Agnete Korņejeva izcīnija II vietu (9.v.);
 • Gints Kārkliņš un Līga Logina izcīnija II vietu (10.v.).

Iesācēju grupā 2010.g.dz. un jaunāki 2.-3.līmenī 4 dejās 4 pāru konkurencē:

 • Deniss Jurjāns un Viktorija Fjodorova izcīnija II vietu (3.v.).

Iesācēju grupā 2012.g.dz. un jaunāki 2.-3.līmenī 4 dejās 19 pāru konkurencē:

 • Martins Laurens un Efia Baranauska izcīnija II vietu (13.v.);
 • Vladimirs Pilatovs un Vanesa Vucina izcīnija III vietu(18.v.).

Juniori I grupā E4 klasē no 11 pāriem:

 • Amēlija Krivošejeva un Reinis Logins- 6. vieta;
 • Jānis Logins un Sanija Molodcova- 8. vieta;
 • Elīna Locāne un Markuss Bukšs- 9. vieta;
 • Arvis Boriss un Madara Borisa- 10.-11. vieta;
 • Jānis Kārkliņš un Sintija Kārkliņa- 10.-11. vieta.

Bērni II grupā E4 klasē no 11 pāriem:

 • Mairis Ančs un Valērija Aleksejeva- 7. vieta; 
 • Henrijs Berjozovs un Beāte Dortāne- 10. vieta.

Juniori I grupā E6 klasē no 11 pāriem:

 • Jānis Logins un Sanija Molodcova- 9. vieta;
 • Elīna Locāne un Markuss Bukšs- 10-11. vieta; 
 • Amēlija Krivošejeva un Reinis Logins- 10-11. vieta.

Bērni I+ II grupā E6 klasē no 8 pāriem:

 • Mairis Ančs un Valērija Aleksejeva- 6. vieta;
 • Henrijs Berjozovs un Beāte Dortāne- 7. vieta.

 

Sporta skolas viss dejotāju kolektīvs saņēma LAVAZZA balvu kā trešais lielākais kolektīvs, kas bija ieradies uz šīm sacensībām.

Informācija, foto: treneres Agrita Anča, Silva Dambe

Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.Sporta skolas viss dejotāju kolektīvs saņēma LAVAZZA balvu kā trešais lielākais kolektīvs, kas bija ieradies uz šīm sacensībām.Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.Balvu Sporta skolas sporta dejotāji šī gada 5. novembrī devās uz “Novadu kauss 2023” sacensībām sporta dejās Rīgā, kas notika Biznesa augstskolā “Turība”.