whatsapp image 2024 07 25 at 11.16.30 2 0174c

Šī gada 28.maijā Medņevas tautas namā izskanēja ikgadējais sporta dejotāju sezonas noslēguma koncerts. Pasākumu vadīja Elīza Pužule. Ar savu deju soli mūs priecēja gan lielie, gan mazie dejotāji.  Tika izdejots Vīnes Valsis, Lēnais Valsis, Tango, Kviksteps, Rumba, Ča ča ča un Džaivs. Ar akordeona spēli un muzikāliem priekšnesumiem skatītājus priecēja skolotājas Initas Raginskas audzēknes. Paldies izglītojamajiem par skaisto deju soli! Paldies vecākiem, vecvecākiem, ikvienam apmeklētājam par dalību pasākumā!

Informāciju sagatavoja, foto: S.Dambe, S.Borisa

Šī gada 28.maijā Medņevas tautas namā izskanēja ikgadējais sporta dejotāju sezonas noslēguma koncerts.Pasākumā tika izdejots Vīnes Valsis, Lēnais Valsis, Tango, Kviksteps, Rumba ,Ča ča ča un Džaivs.Aizvadīts Balvu Sporta skolas deju nodaļas izglītojamo sezonas noslēguma koncerts.Paldies izglītojamajiem par skaisto deju soli! Paldies vecākiem, vecvecākiem, ikvienam apmeklētājam par dalību pasākumā!28.maijā Medņevas tautas namā izskanēja ikgadējais sporta dejotāju sezonas noslēguma koncerts.