titulbilde sporta dejas


Sporta deju treneri:

Anita Grāmatiņa
basketbols arnis voika

Tālrunis
29188676

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Agrita Anča
basketbols arnis voika

Tālrunis
26109750

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


tmb20200317093557 2

29. janvārī Rīgā norisinājās Latvijas kausa posms sporta dejās „Dzitarjūra 2012”, augstas vietas ieguvuši šādi skolēni:

II vieta Latvijas kauss Juniori E6 klasē Matīsam Zelčam un Samantai Elizabetei Cielakai, un D klasē 4.vieta
I vieta Iesācējiem 2.-3.līmenis Kristoferam Boldānam un Aletai Boldānei

ey8u58ooy42011.gada Latvijas Sporta deju federācijas apbalvošana Valsts kausu un reitingu kopvērtējumā 2012.gada 22.janvārī Rīgā Mazā Ģildē

Bērni II grupā E4 klasē  I vietā Maksims Fjodorovsun Edīna Kļava
              II vietā Deivids Bebins un Amanda Romka
Bērni II grupā E6 klasē III vietā Matīss Zelčs un Samanta Elizabete Cielaka

„Zelta Rudens -2011”, Rigā, 2011.g.15.oktobrī III vieta Bērni II E4 klasē Maksimam Fjodorovam un Edīnai Kļavai
„Zelta lapa-2011”,Daugavpils, 2011.g.12.novembrī

II vieta Juniori I E4 klasē Artūram Zelčam un Sannijai Lainei Dzērvei

III vieta Bērni II E6 klasē Matīsam Zelčam un Samantai Elizabetei Cielakai

„Ķegums 2011”, Ķegumā, 2011.g.13.novembrī III vieta Bērni II E4 klasē Deividam Bebinam un Amandai Romkai
„Baltijas Zvaigznītes”,Rīga, 2011.g. 19.novembrī

II vieta Latvijas kausā Bērni II E4 klasē Deividam Bebinam un Amandai Romkai (Foto)

4.vieta  Latvijas kausā Bērni II E4 klasē Maksimam Fjodorovam un Edīnai Kļavai

III vieta Bērni II E6 klasēMatīsam Zelčam un Samantai Elizabetei Cielakai

III vieta Juniori I E6 klasē Artūram Zelčam un Sannijai Lainei Dzērvei

tmb20200317093557 4

tmb20200317093557 1

Maksims Fjodorovs un Edīna Kļava izcīnīja II vietu Latvijas Kausa posmā Bērni II E4 klasē Valmieras Zelta rudens sacensībās 2011.gada 29.oktobrī Valmierā.

Sporta dejas
2011.gada 1. Oktobrī

Rīgā
1. Latvijas Kausa izcīņā BII E6 klasē III vietu izcīnīja Matīss Zelčs un Samanta Elizabete Cielaka
2. Dancers Cup 2011 sacensībās E4 klasē finālā 4.vietu ieguva Maksims Fjodorovs Edīna Kļava

Zilupē
1. Sacensībās „Vasaras atmiņas”Juniori II grupā E4 klasē III vietu izcīnīja Artūrs Zelčs un Sannija Laine Dzērve