titulbilde grieku romiesu cina

Tālrunis

E-pasts

img 20220510 wa00021 d260a

Balvu Sporta skolas audzēkņu sasniegumi Latvijas čempionātā grieķu-romiešu cīņā.

img 001 e83efŠ.g. 4. un 5.septembrī Liepājas Olimpiskajā centrā notika sezonas galvenais starts grieķu-romiešu stila cīkstoņiem kadetu vecuma grupā-valsts čempionāts.

tmb20200211154732

Šī gada 8.februārī Igaunijā norisinājās 12.atklātais Valgas pilsētas čempionāts grieķu-romiešu cīņā. Turnīrs notika četrās vecuma grupās. Piedalījās komandas no Igaunijas pilsētām, kā arī pa vienai komandai no Lietuvas un Somijas un cīkstoņu komandas no Rēzeknes, Daugavpils, Liepājas, Rīgas un Balviem. Balvu Sporta skolu pārstāvēja trīs cīkstoņi jauniešu līdz 15 gadiem (U-15) vecuma grupā.

tmb20181108104314

Šogad par godu Latvijas simtgadei Balvos notika jau desmitais atklātais starptautiskais Givi Abdušelišvili piemiņas turnīrs grieķu-romiešu cīņā.

G-R cīņa
10.-11.04.2015. Daugavpils, Latvijas meistarsacīkstes grieķu-romiešu cīņā kadetiem

Sacensībās piedalījās 7 komandas no Latvijas
Balvu Sporta skolu pārstāvēja 8 audzēkņi. Ar izciliem rezultātiem mūs iepriecināja sekojoši sportisti:
Vladislavs Baranovs 1.vieta sv.kategorija 42kg
Krišjānis Kočāns 1.vieta sv.kategorija 63kg
Dmitrijs Goļikovs 1.vieta sv.kategorija 58kg
Oļegs Dubrovs 1.vieta sv.kategorija 76kg
Martins Višņevskis 2.vieta sv.kategorija 69kg
Alans Nipers 2.vieta sv.kategorija 54kg

G-R cīņa
7.03.2015. Lietuva, Visaginas atklātais turnīrs Grieķu-romiešu cīņā.
Piedalījās 118 cīkstoņi no Lietuvas un Latvijas. Balvu Sporta skolu pārstāvēja 7 audzēkņi.
Markus medinieks 1.vieta sv.kategorija 35kg
Krišjānis Kočāns 1.vieta sv.kategorija 63kg
Ralfs Žogota 2.vieta sv.kategorija 24kg
Marks Višņevskis 2.vieta sv.kategorija 41kg
Jānis Stepanovs 3.vieta sv.kategorija 85+kg
Dmitrijs Goļikovs 3.vieta sv.kategorija 63kg
Arvis Začs 3.vieta sv.kategorija 27 kg

No 11.-12.aprīlim Rīgā notika Latvijas meistarsacīkstes kadetiem grieķu-romiešu cīņā. Balvu Sporta skolu pārstāvēja seši cīkstoņi. Četri no viņiem pārveda mājās sacensību medaļas.
Trešās vietas un bronzas medaļas izcīnīja Vladislavs Baranovs (42 kg), Alans Nipers (50kg) un Dmitrijs Goļikovs (63kg). Sudraba medaļu Latvijas meistarsacīkstēs izcīnīja Martins Višņevskis (69kg). Šīs bija gada svarīgākās sacensības kadetiem, kurās traumas dēļ diemžēl nevarēja piedalīties pretendents uz zelta medaļu - Krišjānis Kočāns.

No 28.- 30.martam Tallinā notika lielākais turnīrs Baltijā grieķu - romiešu un brīvajā cīņā "Tallinn Open". Grieķu-romiešu cīkstoņi turnīrā pārstāvēja Dāniju,Zviedriju,Norvēģiju,Somiju,Vāciju,Krieviju,Lietuvu,Latviju un Igauniju. Turnīrs notika sešās vecuma grupās ar kopējo dalībnieku skaitu – 420.
Arī Balvu Sporta skolas audzēkņi tika uzaicināti piedalīties šajā prestižajā turnīrā. Septiņi mūsu sportisti startēja trijās vecuma grupās. Rezultāti sekojoši-Krišjānis Kočāns (sv. kat. 54kg) un Dmitrijs Goļikovs (sv.kat. 58 kg) pārveda mājās sudraba medaļas. Trešo vietu ieguva Vladislavs Baranovs(sv.kat. 38 kg). Šīs bija pirmās sacensības diviem jaunās paaudzes cīkstoņiem, kuri sāka trenēties tikai septembrī. Šajās prestižajās sacensībās Lauris Madernieks izgāja uz cīņas paklāja piecas reizes un 17 cīkstoņu konkurencē izcīnīja ceturto vietu (sv. kat. 35 kg) Savukārt Markus Medenieks cīnījās trīs reizes un arī ieguva ceturto vietu (sv.kat. 32 kg).
Treneris Konstantīns Titorenko ir gandarīts par savu audzēkņu sasniegtajiem rezultātiem.