No 28.- 30.martam Tallinā notika lielākais turnīrs Baltijā grieķu - romiešu un brīvajā cīņā "Tallinn Open". Grieķu-romiešu cīkstoņi turnīrā pārstāvēja Dāniju,Zviedriju,Norvēģiju,Somiju,Vāciju,Krieviju,Lietuvu,Latviju un Igauniju. Turnīrs notika sešās vecuma grupās ar kopējo dalībnieku skaitu – 420.
Arī Balvu Sporta skolas audzēkņi tika uzaicināti piedalīties šajā prestižajā turnīrā. Septiņi mūsu sportisti startēja trijās vecuma grupās. Rezultāti sekojoši-Krišjānis Kočāns (sv. kat. 54kg) un Dmitrijs Goļikovs (sv.kat. 58 kg) pārveda mājās sudraba medaļas. Trešo vietu ieguva Vladislavs Baranovs(sv.kat. 38 kg). Šīs bija pirmās sacensības diviem jaunās paaudzes cīkstoņiem, kuri sāka trenēties tikai septembrī. Šajās prestižajās sacensībās Lauris Madernieks izgāja uz cīņas paklāja piecas reizes un 17 cīkstoņu konkurencē izcīnīja ceturto vietu (sv. kat. 35 kg) Savukārt Markus Medenieks cīnījās trīs reizes un arī ieguva ceturto vietu (sv.kat. 32 kg).
Treneris Konstantīns Titorenko ir gandarīts par savu audzēkņu sasniegtajiem rezultātiem.