tmb20181108104314

Šogad par godu Latvijas simtgadei Balvos notika jau desmitais atklātais starptautiskais Givi Abdušelišvili piemiņas turnīrs grieķu-romiešu cīņā.

25. un 26. oktobrī tas Balvos pulcēja 186 dalībniekus no piecām Lietuvas un 13 Latvijas cīkstoņu komandām. Sacensības notika trīs vecuma grupās. Balvu Sporta skolu pašmāju turnīrā pārstāvēja 14 cīkstoņi.

Par turnīra uzvarētāju un zelta medaļas ieguvēju pelnīti kļuva Arvis Začs, kurš jau pusfināla cīņā pārliecinoši uzvarēja pašreizējo Latvijas čempionu.

Arvja jaunākais brālis Valters (sv.kat. 42 kg) arī cīnījās par čempionāta zelta medaļu, bet finālcīņas laikā guva nelielu traumu un tādēļ ieguva turnīra sudraba medaļu, izcīnot otro vietu.

Ralfs Žogota (sv.kat. 38 kg) izcīnīja trešo vietu ļoti spēcīgā konkurencē, bet Kristaps Cielavs kopā ar treneri nolēma startēt divās svara kategorijās, un abās kļuva par medaļu ieguvēju. Viņam otrā vieta svara kategorijā, kurā startēja cīkstoņi ar svaru virs 66 kilogramiem, un trešā vieta svara kategorijā līdz 66 kg.

Prieks par vēl divām bronzas medaļām - Kristiāns Ūselis ieguva trešo vietu (sv.kat. 70 kg) un Jevģēnijs Jegorovs - svara kategorijā 48 kg. Par bronzu cīnījās vēl četri Balvu Sporta skolas cīkstoņi, bet piekāpās pretiniekiem un ieguva piektās vietas, kas tik spēcīga turnīra ietvaros ir labs rezultāts. Tie bija Marks Višņevskis (sv.kat. 58 kg), Danils Aleksejevs (sv.kat. 40 kg), Jānis Ločmelis (sv.kat. 39 kg) un Kristers Brenčs (sv.kat. 33 kg).

Turnīra dalībniekiem bija iespēja apmeklēt Balvu Sporta skolas baseinu, apskatīt rudenīgi skaisto un sakopto pilsētu, un tas kopā ar turnīra vienmēr labo organizāciju ir iemesls, kāpēc Balvu Sporta skolas organizētajā starptautiskajā Givi Abdušelišvili piemiņas turnīrā grieķu-romiešu cīņā labprāt vēlas piedalīties daudzi ļoti labi sagatavoti cīkstoņi.

Sporta skolas mācību daļas vadītāja Anita G.

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpg