27.un 28.septembrī Vācijā, Frankfurtē pie Oderas, notika 22.starptautiskais turnīrs BRANDENBURG-CUP 2013 ,kurā piedalījās arī Balvu Sporta skolas audzēkņi. Sacensībās piedalījās komandas no daudzām valstīm - Vācijas, Ukrainas, Krievijas, Lietuvas, Latvijas, Polijas, Čehijas, Nīderlandes, Zviedrijas un Dānijas. Bija arī cīkstonis no Norvēģijas. Kopā bija 273 dalībnieki. Sacensības notika trīs vecuma grupās - 15-16 gadus veciem,13-14 gadus veciem un 10-12 gadus veciem cīkstoņiem. Rezultāti balvēniešiem sekojoši - vecākajā grupā svara kategorijā līdz 50kg sudraba medaļu izcīnīja Krišjānis Kočāns, bet šās vecuma grupas svara kategorijā līdz 58kg septīto vietu 15 cīkstoņu konkurencē ieguva Dmitrijs Goļikovs. Vidējā vecuma grupā no mūsējiem startēja Vladislavs Baranovs (sv.kat. 38kg) un arī ieguva septīto vietu. Jaunākajā vecuma grupā Balvus pārstāvēja 2 cīkstoņi. 18 cīkstoņu konkurencē Edvards Sarķis izcīnīja astoto vietu. Šī bija visplašāk pārstāvētā svara kategorija -38kg.Turnīru raksturoja augsts dalībnieku sagatavotības līmenis. Nākošais starts mūsu cīkstoņiem ļoti atbildīgs -dzimtajā pilsētā Balvos no 18.-20.oktobrim Balvos notiks Latvijas čempionāts brīvajā un grieķu-romiešu cīņā 1998.-2000.gadā dzimušiem cīkstoņiem. Visi aicināti just līdzi klātienē!