dsc 0129 4c5af

Šī gada 26. novembrī tika apbalvoti Balvu novada āra aktivitātes “SPORTO PRETĪ VALSTS SVĒTKIEM” dalībnieki. Sacensības norisinājās no 8. līdz 18. novembrim un tajās iesaistījās 24 dalībnieki, kuri piedalījās trīs aktivitātēs: soļošana un nūjošana, skriešana, velobraukšana.


Sacensību organizatori pateicas visiem dalībniekiem, kuri aktīvi sportoja un iedvesmoja arī citus Balvu novada iedzīvotājus pievērsties veselīgam un sportiskam dzīves ritmam. Mēs ceram, ka esam ieguvuši vēl vienu pasākumu, kurš kā tradīcija turpināsies nākamajos gados! Sakām paldies Intai Ozolai par sarūpētajām Oriflame dāvanām.


1.-3. vietu ieguvējām sievietēm tika pasniegtas  9 metāla medaļas:
• Soļošanā un nūjošanā
• Skriešanā (tikai 1. vieta)
• Velobraukšanā (1. un 2. vieta)


1.-3. vietu ieguvējiem vīriešiem  tika pasniegtas 9 metāla medaļas:
• Soļošanā un nūjošanā
• Skriešanā
• Velobraukšanā


Katrā kategorijā par rezultātu “pirmais sasniedza 103 km” dalībnieki saņēma piemiņas stikla balvas, kopā 3.
Katrā kategorijā par rezultātu  “pirmā sasniedza 103 km.” dalībnieces saņēma piemiņas stikla balvas, kopā 2.

Par piedalīšanos vienlaicīgi trīs aktivitātēs stikla piemiņas balvu saņēma Ēriks Apšenieks.

Par Latvijas kontūras distances veikšanu stikla balvu saņēma Inguss Zaharāns.
Divas piemiņas balvas par piedalīšanos saņēma sacensību dalībniece ar savu atvasi (bērns ratiņos).

Sacensību dalībnieku rezultāti:

VĪRIEŠI

sporto pretī valsts svētkiem kopvērtējums vīrieši un sievietes. 00001 kopija 25b5a

sporto pretī valsts svētkiem kopvērtējums vīrieši un sievietes. 00001 kopija 2 efc84

sporto pretī valsts svētkiem kopvērtējums vīrieši un sievietes. 00001 kopija 3 69886

SIEVIETES

sporto pretī valsts svētkiem kopvērtējums vīrieši un sievietes. 00002 kopija 382be

sporto pretī valsts svētkiem kopvērtējums vīrieši un sievietes. 00002 kopija 2 1ef72

sporto pretī valsts svētkiem kopvērtējums vīrieši un sievietes. 00002 kopija 3 4ec28

Informāciju sagatavoja: Arnis Voika

Foto: Zinaīda Logina

“Sporto pretī valsts svētkiem” apbalvošana2. vietas ieguvēja soļošanā un nūjošanā- Rita Dreimane1. vietas ieguvēja soļošanā un nūjošanā- Inta Ozola2.vietas ieguvējs soļošanā un nūjošanā- Jānis Ločmelis1. vietas ieguvējs soļošanā un nūjošanā Kristiāns Artūrs Sējāns, kopā ar sacensību galveno tiesnesi – Arni VoikuMedaļu ieguvēji skriešanā- Jānis Circens, Ēriks Circens,  Indriķis Ints Circens1. vietas ieguvējs velobraukšanā- Jānis Žvarts1. vietas ieguvēja velobraukšanā- Evita Voika4. vietas ieguvēja soļošanā un nūjošanā- Aina BodrovaPar piedalīšanos vienlaicīgi trīs aktivitātēs, stikla piemiņas balvu un medaļu saņēma Ēriks Apšenieks