titulbilde vieglatletika 1

titulbilde vieglatletika 2


Vieglatlētikas treneri:

Ludmila Beļikova
basketbols arnis voika

Tālrunis
26525506

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sarmīte Keisele
basketbols arnis voika

Tālrunis
26308699

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iveta Kacēna
basketbols arnis voika

Tālrunis
26197376

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Imants Kairišs
basketbols arnis voika

Tālrunis
28343744

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Ludza, 25.11.2016.
Juniori (1998.-99.g.dz.)
Aiva Niedra

1.vieta trīssoļlēkšana(3dal.) 10,71m
1.vieta lode(6) 9,69m
1.vieta Augstlēkšana (1) 1,50m

A grupa(2000.-2001.g.dz.)
Juris Bozovičs

4.-5.vieta 300m(12) 45,66sek.
8.vieta tāllēkšana(10) 4,74m

Nikolajs Garders

4.-5.vieta 300m(12) 45,66sek.
2.vieta 1000m(6) 03:05,7min

Ilgmārs Naglis

6.vieta 1000m(6) 03:47,4min

Tīne Martuzāne

4.vieta 60m(19) 8,8sek.
4.vieta tāllēkšana(7) 4,12m

B grupa (2002.-2003.g.dz.)
Edvards Sarķis

3.vieta lode(8) 10,66m
3.vieta trīssoļlēkšana(5) 10,16m

Uvis Pošeika

1.vieta 60m (19) 7,47sek.
2.vieta tāllēkšana(17) 5,27m
1.vieta 60m/b(2) 9,1 sek.

Rihards Leitāns

7.vieta tāllēkšana(17) 4,34m
4.vieta lode(8) 9,89m

Lauris Eizāns

1.vieta Lode(8) 13,81m

Daniels Saliņš

15.vieta 60m (19) 8,81sek.
7.vieta lode(8) 7,37m
14.vieta tāllēkšana(17) 3,66m

Vadims Kapustins

6.vieta tāllēkšana(17) 4,35m
5.vieta augstlēkšana(5)1,45m

Kravalis Imants (nav grupās)

2.vieta 1000m(8) 03:33,2min.
13.vieta 300m(15) 57,60sek.

Dita Kuzņecova

3.vieta Lode(9) 9.02 m
7.vieta Tāllēkš. (13) 3,91m

Dinija Zdanoviča

17.vieta 60m(19) 9,9sek.
12.vieta tāllēkšanā(13) 3,53m

Ilvija Nagle

12.vieta 60m(19) 9,4sek.
9.vieta 300m (11) 54,68se.
11.vieta tāllēkšanā(13) 3,66m

Luīze Maksimova

9.vieta tāllēkšanā(13) 3,67m
7.vieta 60m(19) 9,0sek.

Signe Vindēle

4.vieta Lode(9) 8.48 m
19.vieta 60m(19) 10,2

Minska, 20.-21.11.2016.
Turnīru rīko Minskas Dinamo sporta skola. Sacensībās piedalījās 400 jaunie sportisti no Krievijas, Latvijas, Baltkrievijas.
No Balvu Sporta skolas piedalījās 3sportisti.
(2002.-2003.g.dz.)
Lauris Eizāns

2.vieta Lode(5) 12.00m

Uvis Pošeika

4.vieta 60m/b 9,1sek.
5.vieta 60m 7,4sek.

(2000.-2001.g.dz.)
Artis Duļbinskis

3.vieta Lode (5) 13,67m
4.vieta tāllēkšanā 6,23m
4.vieta trīssoļlēkšanā 13,24m

 

Alūksne, 10.11.2016.
C grupa (2004.-2005.g.dz.)
Kristers Zelčs

12.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,55m, pildb./m 2kg-9,85m, 30m-5,18sek., 300m-53,5min.

Dāvis Stepanovs

10.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,49m, pildb./m 2kg-10,20m, 30m-5,05sek., 300m-51,8min.

Anna Logina

12.vieta 4-cīņā(21dal.)
3sol/l-4,87m, pildb./m 2kg-9,18m, 30m-5,18sek., 300m-54,7min.

Eva Daniela Pokule

2.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,75m, pildb./m 2kg-9,95m, 30m-5,01sek., 300m-49,7min.

D grupa(2006.-2007.g.dz.)
Kristers Pipcāns

8.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,27m, pildb./m 2kg-8,13m, 30m-5,15sek., 300m-52,6min.

Ralfs Aleksejevs

16.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-4,71m, pildb./m 2kg-6,68m, 30m-5,30sek., 300m-53,7min.

Edgars Leišavnieks

18.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,03m, pildb./m 2kg-7,50m, 30m-5,46sek., 300m-59,0min.

Iļja Polis

10.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,05m, pildb./m 2kg-8,30m, 30m-5,37sek., 300m-53,2min.

Alens Kuzņecovs

9.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,44m, pildb./m 2kg-7,96m, 30m-5,25sek., 300m-52,8min.

Markuss Gagars

12.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-4,99m, pildb./m 2kg-7,70m, 30m-5,25sek., 300m-55,8min.

Paula Pintele

4.vieta 4-cīņā(11dal.)
3sol/l-4,77m, pildb./m 2kg-6,30, 30m-5,45sek., 300m-56,4min.

Una Niedra

8.vieta 4-cīņā(11dal.)
3sol/l-4,63m, pildb./m 2kg-6,08m, 30m-5,46sek., 300m-59,0min.

Alūksne, 4.11.2016.
Juniori (1998.-99.g.dz.)
Aiva Niedra

1.-2..vieta 4-cīņā(2 dal.)
3sol/l-6,96m, pildb./m 4kg-10.90m, 30m-4,68se., 500m-1:52,8min.

A grupa(2000.-2001.g.dz.)
Juris Bozovičs

11.vieta 4-cīņā(14 dal.)
3sol/l-7,12m, pildb./m 4kg-11,44m, 30m-4,75sek., 500m-1:27,8min.

Nikolajs Garders

8.vieta 4-cīņā(14 dal.)
3sol/l-6,60m, pildb./m 4kg-10,42m , 30m-4,68 sek., 500m-1:18,7min

Artis Duļbinskis

2.vieta 4-cīņā(14 dal.)
3sol/l-9,22m, pildb./m 4kg-17,90m , 30m-4,24 sek., 500m-1:20,3min

B grupa (2002.-2003.g.dz.)
Edvards Sarķis

9.vieta 4-cīņā(20 dal.)
3sol/l-6,85m, pildb./m 3kg-13,30m , 30m-4,72 sek., 500m-1:39,0min

Uvis Pošeika

6.vieta 4-cīņā(20 dal.)
3sol/l-7,33m, pildb./m 3kg-14,45m , 30m-4,15 sek., 500m-1:49,6min

Vadims Kapustins

11.vieta4-cīņā(20 dal.)
3sol/l-6,32m, pildb./m 3kg-12,34m , 30m-4,93 sek., 500m-1:28,0min

Dita Kuzņecova

9.vieta 4-cīņā (15dal.)
3sol/l-5,78m, pildb./m 2kg-12,50m , 30m-5,25 sek., 500m-1:49,5min

Anastasija Borisenko

13.vieta 4-cīņā (15dal.)
3sol/l-5,40m, pildb./m 2kg-9,32m , 30m-5,09 sek., 500m-1:44,8min

Ksenija Tupicina

9.vieta 4-cīņā (15dal.)
3sol/l-4,97m, pildb./m 2kg-10,02m , 30m-5,90 sek., 500m-1:48,4min

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpg

24.oktobrī Jelgavas Sv.Tr;isvienības torņa konferenču zālē Latvijas Skolu sporta federācija aicināja trīs jauniešus un viņu trenerus, lai viņus apbalvotu ar Gunāra Bērzzariņa piemiņas “Uzmundrinājuma balvu 2016”.

Ludza, 7.10.2016.
Juniori (1998.-99.g.dz.)
Kristiāna Zakarīte

4.vieta 60m(4 dal.) 8,9sek.
1.vieta Pildb.meš(3)7,32m

A grupa(2000.-2001.g.dz.)
Juris Bozovičs

7.vieta 60m(9) 7,9sek.
5.vieta 300m(6) 47,4sek.

Ilgmārs Naglis

5.vieta 1000m(5) 3:34,0min.

Tīne Martuzāne

2.vieta 60m(4) 8,9sek.
2.vieta tāllēkšana(2) 3,93m

B grupa (2002.-2003.g.dz.)
Edvards Sarķis

1.vieta Pildb.meš(6) 13,77m
1.vieta trīssoļlēkšana(2) 10,85m

Uvis Pošeika

1.vieta 60m (9) 7,6sek.
2.vieta tāllēkšana(4) 4,98m

Rihards Leitāns

3.vieta Tāllēkš.(4) 4,32m
4.vieta Pildb.meš(6) 10,04m

Lauris Eizāns

3.vieta Pildb.meš(6) 11,15m
2.vieta trīšsoļl.(2) 9,49m

Dita Kuzņecova

1.vieta Pildb.meš(5) 8,79m
1.vieta Tāllēkš. (6) 4,06m

Dinija Zdanovioča

5.vieta 60m(5) 9,9sek.
5.vieta tāllēkš.(6) 3,59m

Ilvija Nagle

2.vieta 300m(5) 55,3sek.

Luīze Maksimova

3.vieta tāllēkšanā(6) 3,85m
3.vieta Pildb.meš(5) 8,36m

Ksenija Tupicina

5.vieta Pildb.meš(5) 7,14m

 

Koknese, 24.09.2016.
Aiva Niedra

3.vieta šķēpa mešana (9dal.) 37,82m
7.vieta lodes gr. (13dal.) 10,69m

Edvards Sarķis

18.vieta šķēpa mešana (24.dal.) 35,56m
14.vieta lode (14.dal.) 9,52m
15.vieta disks(15dal.) 20,42m

Uvis Pošeika

8.vieta lode (14.dal.) 11,01m
11.vieta disks(15dal.)27,36m
21.vieta šķēpa mešana (24.dal.) 30,54m

Dita Kuzņecova

20.vieta lode(22dal.) 7,65m
12.vieta disks (13dal.) 18,77m

Signe Vindēle

21.vieta lode(22dal.) 7,55m
11.vieta disks (13dal.) 19,18m

Anete Zakarīte

5.vieta lode (13dal.) 9,28m

 

Valga, 17.09.2016.
Edvards Sarķis

6.vieta šķēpa mešana (12.dal.) 39.87m

Ketija Rakstiņa

7.vieta 60m (22.dal.) 9,35
6.vieta 300m (19.dal.) 4,09

Vadims Kapustins

3.vieta 300m (11dal.) 49,64
4.vieta tāllēkšanā (12dal.) 4,29
10.vieta 60m(17.dal.) 9,38

Kristers Zelčs

12.vieta 60m(17.dal.) 9,60
8.vieta tāllēkšanā (12dal.) 3,71

Renārs Jefimovs

16.vieta 60m(17.dal.) 10,46
11.vieta tāllēkšanā (12dal.) 3,12

Evelīna Stepanova

12.vieta tāllēkšanā (47.dal.) 9,35
25.vieta 60m (43dal.) 10,41
21.vieta 300m (31 dal.) 1.01,79

Una Niedra

35.vieta 60m (43.dal.) 10,81
27.vieta 300m (31 dal.) 1.07,12
42.vieta tāllēkšanā (47.dal.) 3.03m

Artjoms Buklovskis

12.vieta 60m (25dal.) 10,06
8.vieta 300m (19 dal.) 54,66
9.vieta tāllēkšanā (30.dal.) 3.80m

Ralfs Aleksejevs

15.vieta 60m (25dal.) 10,32
11.vieta 300m (19 dal.) 56,76
23.vieta tāllēkšanā (30.dal.) 3.04m

 

Valga, 17.09.2016.
Aiva Niedra 2.vieta šķēpa mešana (6dal.) 43.33m
Edvards Sarķis 6.vieta šķēpa mešana (12.dal.) 39.87m
Ketija Rakstiņa 12.vieta šķēpa mešana (13.dal.) 15.21m

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpg

Rīgā 29. janvārī Latvijas čempionātā daudzcīņās ievērojamus panākumu guvuši šādi sportisti:

5.vieta Denisam Groševam B grupa 2461punkti 5 - cīņā.
9.vieta Ditai Kašai B grupā 2084 punkti 5 - cīņā.