whatsapp image 2021 09 25 at 15.44.18 cf8ea

Sestdien, 25.septembrī, Koknesē notika tradicionālās rudens sacensības mešanu disciplīnās jauniešiem „Kokneses kauss 2021”. Sacensības notika trijās vecuma grupās – U18, U16 un U14 visās četrās mešanu disciplīnās.

Neraugoties uz to, ka 2021. gada vieglatlētu sacensību sezona tuvojas noslēgumam, sasniegti vairāki atzīstami rezultāti. U16 vecuma grupas zēniem trijās disciplīnās (lode, disks un veseris) laboti šīs sezonas labākie rezultāti (Lat SB).
Diska mešanā Raits Markus, kurš pārstāv vienlaicīgi Balvu Sporta skolu un Murjāņu sporta ģimnāziju, sasniedza izcilu rezultātu-58,18m. Tas ir sezonas labākais rezultāts Latvijā U-16 grupā.
Apsveicam Raitu un viņa treneri Guntaru Gailīti!
Sīkāk rezultātus var skatīt LVS mājas lapā  šeit.

Informāciju sagatavoja: vieglatlētikas trenere Sarmīte Keisele
Foto: Raitis Markus