Dita Kuzņecova (pirmā no kreisās) izcīnīja 2.vietu diska mešanā

7.augustā Cēsīs notika ,,Svētavota kauss" sacensības lodes grūšanā un diska mešanā. Latvijas vieglatlētikas sacensību kalendārā nav nemaz tik daudz šādu interesantu sacensību, kuru programmā ir tikai viena vai pāris radniecīgu disciplīnu.

No Balvu Sporta skolas startēja 5 sportisti. 

U16 grupa:

Raits Markus 1.vieta diska mešanā (51.18m) un 2.vieta lodes grūšanā (13.17m);

Rainers Ušāns Čips 4.vieta lodes grūšanā (12.21m).

U18 grupa:

Dāvis Stepanovs 2.vieta lodes grūšanā (14.25m);

Evelīna Stepanova 3.vieta lodes grūšanā (11.75m).

U20 grupa

Dita Kuzņecova 2.vieta diska mešanā (32.91m).

Rezultātus sīkāk var skatīt LVS mājas lapā https://athletics.lv/lv/event/38140/competitions.

Paldies visiem sportistiem, vecākiem un treneriem par lieliskajiem startiem vasaras sezonā!

Informāciju sagatavoja: Balvu Sporta skolas vieglatlētikas trenere Sarmīte Keisele
Foto: Juris Bērziņš Soms

Dita Kuzņecova (pirmā no kreisās) izcīnīja 2.vietu diska mešanāBalvu Sporta skolas audzēknis lodes grūšanas disciplīnāRaits Markus (pirmais no kreisās) izcīnīja 2.vietu lodes grūšanāRaits Markus (pa vidu) izcīnīja 1.vietu diska mešanāEvelīna Stepanova (pirmā no labās) izcīnīja 3.vietu lodes grūšanāBalvu Sporta skolas audzēkne diska mešanas diciplīnāBalvu Sporta skolas audzēknis diska mešanas diciplīnāBalvu Sporta skolas audzēkne lodes grūšanas disciplīnāBalvu Sporta skolas audzēknis Raits Markuss lodes grūšanas disciplīnāDāvis Stepanovs (pirmais no kreisās) izcīnīja 2.vietu lodes grūšanāBalvu Sporta skolas audzēkne Dita Kuzņecova diska mešanas diciplīnāBalvu Sporta skolas audzēknis Raits Markuss diska mešanas diciplīnā