img 8696 fadaf

Jau trešo reizi, septembra pirmajā sestdienā, Balvos pulcējās labākās pludmales volejbola komandas no mūsu reģiona, lai četrās dažādās grupās noskaidrotu uzvarētājus. Šogad turnīrā piedalījās: meistaru grupā 5 komandas, veterānu grupā 6 komandas, sieviešu grupā 13 komandas un tautas grupā 14 komandas, kopā 38 komandas, kas ir vislielākais komandu skaits līdzšinējos turnīros.


Protams, neviens tik vērienīgs turnīrs nevar notikt bez atbalstītājiem un to skaits uz šo turnīru bija ļoti vērienīgs, par ko liels paldies Gatim Stepanovam, kurš ir šī turnīra idejas autors un viens no organizētājiem.
Turnīra atklāšanā emocionāli saviļņojošs bija brīdis, kad tika godināti 12 mūsu novada volejbola spēles veterāni ar Balvu novada domes pateicības rakstiem un piemiņas balvām, par mūža iegūldījumu volejbola spēles popularizēšanā Balvu novadā, par Balvu novada atpazīstamības veicināšanu Latvijā un ārpus valsts robežām, piedaloties dažāda līmeņa volejbola sacensībās.


Pateicības raksti un piemiņas balvas tika pasniegtas:
Jānim Strapcānam;
Andrejam Roginskim;
Aivaram Vanagam;
Nikolajam Aleksejevam;
Ēvaldam Abdulajevam;
Genādijam Bistrovam;
Georgam Bratuškam;
Vladimiram Serebreņickim;
Robertam Strapcānam;
Aivaram Sekačam;
Henriham Loginam-Slišānam;
Andrejam Magonem.


Turnīra finālspēļu tiesāšanu visas grupās nodrošināja Latvijas volejbola federācijas tiesneši: Ilgvars Ozoliņš un Arnis Bergmanis. Turnīra organizatoru vārdā lielu paldies sakām LVF pārstāvim Iļjam Miņinam, kurš dāvāja 8 pludmales volejbola bumbas visu grupu uzvarētājiem.
    
Turnīra godalgoto vietu komandas.
Sieviešu grupā:     

1.vieta – "BOBIBU"
2. vieta – "Katrīna/Kristīne"
3. vieta – "Marina/Diāna"


Veterānu grupā:   

 1.vieta – "Bērzgale"
 2. vieta – "Dzintars/Edgars"
3. vieta – "Vilis Žogota/Sandis Puks"

Tautas grupā:     

1. vieta – "Melnacis/Zvejnieks"
2. vieta – "Mammas eņģelīši"
3. vieta – "Nē"

Meistaru grupā:   

1.vieta – "Dārzeņi"
2. vieta – "Augļi"
3. vieta – "Logi durvis"

Paldies pasākuma atbalstītājiem: "LM Logi Durvis"  (SIA "Logu maiņa"), SIA "Diogens audio", SIA "Compaqpeat", SIA “LIEPAS Z”, “AMATI print”, SIA "Trast būve", SIA "5V", SIA “Logi Durvis”, SIA “LVS Building”, SIA „Wake up” (Wake up Balvi), SIA “Car Wash Balvi”, “BUMBO.LV”, BBJC "DINAMĪTS”, Balvu novada pašvaldībai, SIA "Dantruck11", SIA "Senda DZ", SIA “VITAR 7”, “Balvu peldbaseins”.
Uz tikšanos nemainīgi- nākamgad septembra pirmajā sestdienā cerams siltākos laika apstākļos!

Informāciju sagatavoja: Arnis Voika
Foto: Arta Katane

“Balvi open 2021”  atklāšanaTiek godināti Balvu novada volejbola spēles veterāniTiek godināti Balvu novada volejbola spēles veterāni“Balvi open 2021” svinīgā atklāšanaKomandas gatavojas pirmajām spēlēmNakts pludmales volejbola turnīrs “Balvi open 2021” “Balvi open 2021” komandu sacensībaSieviešu komandas sacenšas “Balvi open 2021” Nakts pludmales volejbola turnīrs “Balvi open 2021” Sieviešu komanda gatava volejbola spēleiSieviešu komanda nakts pludmales volejbola turnīrāPar pasākumu priecājas sieviešu volejbola komandas spēlētājasPlosts “Balvi open 2021”