Pagājušās nedēļas nogalē Cēsīs risinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu- senioru savienības 58. sporta spēles. Sacensības notika septiņos sporta veidos. Balvu novada komanda piedalījās tikai vieglatlētikas sacensībās un septiņu sporta veterānu sastāvā ar 222 punktiem spēja izcīnīt 20.vietu. “Lai izcīnītu augstāku vietu kopvērtējumā, ir jāpiedalās praktiski visās vieglatlētikas disciplīnās. Savukārt, tas nozīmē, ka komanda ir jānokomplektē ar daudz lielāku skaitu dalībnieku, jo viens dalībnieks drīkst startēt tikai trīs disciplīnās. Neskatoties uz to, ka Cēsīs periodiski smidzināja lietus, sportistu vidū valdīja satikšanās prieks un tieksme uzrādīt pēc iespējas augstvērtīgāku rezultātu, stingri ievērojot drošības pasākumus Covid 19 izplatības apstākļos,” komandas startus rezumē Jānis Strapcāns.

Augstvērtīgākos rezultātus, no mūsu komandas, sasniedza Egons Lācis, kurš vecuma grupā 40+ lodes grūšanā uzrādīja rezultātu 12,66m un šķēpa mešanā 40,38m, izcīnot abās disciplīnās 1.vietu. Šajā pašā vecuma grupā Andrim Strapcānam trešā vieta diska mešanā.

Vecuma grupā 85+ Jānis Spridzāns, piecu konkurentu starpā, spēja izcīnīt uzvaru lodes grūšanā, diska mešanā un šķēpa mešanā.

Vecuma grupā 80+ Leontīnei Spridzānei šķēpa mešanā 3.vieta, lodes grūšanā 5.vieta.

Vecuma grupā 65+ Jānis Strapcāns ar 10,52m pārspēja savus konkurentus lodes grūšanā, bet diska mešanā izcīnīja 3.vietu. Šajā pašā vecuma grupā Ērikam Apšeniekam divas bronzas medaļas, attiecīgi 400m un 800m skriešanā, bet 200m 4.vieta.

Vecuma grupā 55+ Andrim Spridzānam 1.vieta ar 33,05m diska mešanā, kā arī 2.vieta lodes grūšanā un šķēpa mešanā.

 

Informāciju sagatavoja: Jānis Strapcāns