U-9 (2014.G.DZ.)

u 9 a39da

2014.gadā dzimušie un jaunāki Balvu Sporta skolas futbolisti noslēguši futbola telpās sezonu bez zaudējumu rūgtuma.

9. martā Alūksnē, U-9 vecuma grupā, Balvu Sporta skolu Ziemeļaustrumu čempionātā pārstāvēja 2 komandas (sarkani un pelēki). Lai gan šajā vecumā vēl oficiāli rezultāts netiek fiksēts, pastāv arī neoficiālais variants. 11 komandu konkurencē abas komandas uzvarēja visus pretiniekus un tikai savā starpā cīnījās neizšķirti. Trenera komentārs pēc noslēguma bija īss un kodolīgs: "Paldies vecākiem un turpināsim strādāt".

Sarkanās komandas sastāvs: Artūrs Grīns, Dinārs Gaiduks, Sandis Truhanovs, Mārtiņš Maslovskis, Alise Plešenova, Hugo Melenbergs, Jēkabs Kaļva, Kārlis Iļjins, Gustavs Logins.

Pelēkās komandas sastāvs: Kristaps Boldāns, Kristians Priedeslaipa, Rodrigo Žalužinskis, Patriks Ķirsons, Kārlis Ertmanis, Gustavs Kukulis, Jānis Naglis, Artis Leišavnieks, Mikus Puks, Rinalds Kokorevičs, Ralfs Laicāns.

Komandas treneris: Jurģis Vilciņš.

 

U-9 (2014.G.DZ.) RĒZEKNE CUP

u 9 rezekne open aa9dd

12. martā Balvu Sporta skolas U-9 grupas audzēkņi piedalījās Rēzeknes Open kids futbola turnīrā, piepūšamajā hallē Rēzeknē. Turnīrs bija īpašs ar to, ka pirmo reizi bērni spēra soļus nākamajā futbola līmenī - formātā 7 pret 7 un uz lielāka spēles laukuma. Turnīrs izvērtās spraigs un aizraujošs. Turnīrā gūta neatsverama pieredze un emocijas. Bez Balviem sacensībās piedalījās komandas no Rēzeknes, Daugavpils, Kārsavas, Jēkabpils, Salaspils un Augšdaugavas. Balvu Sporta skolas audzēkņi 10 komandu konkurencē ierindojās 4.vietā: divās spēlēs gūstot uzvaras, divās spēlēs piedzīvojot zaudējumus un vienā spēlē izspēlēts spraigs neizšķirts.

Komandā spēlēja: Dinārs Gaiduks, Martins Maslovskis, Rinalds Kokorevičs, Kristaps Boldāns, Mikus Puks, Rodrigo Zalužinskis, Daniels Ločmelis, Jēkabs Kaļva, Artis Leišavnieks, Sandis Truhanovs.

Komandas treneris: Jurģis Vilciņš.

 

U-11 (2012.G.DZ.)

u 11 1997f

Ziemeļaustrumu sezona noslēgusies 2012.gadā dzimušajiem un jaunākiem jauniešiem.

17. martā futbola telpās sezonu Ziemeļaustrumu čempionātā noslēdza U-11 jaunieši. Balvu Sporta skolas jaunieši, lai gan ar iztrūkumiem sastāvā slimības dēļ, spēja pēdējā posmā godam pacīnīties un izcīnīt 3. vietu. APSVEICAM! Tagad, kā jau visiem futbola nodaļas audzēkņiem, priekšā liels darbs, lai sagatavotos vasaras čempionātiem. 

Turnīrā izcīnītās specbalvas

Turnīra labākais aizsargs: Mārcis Poševs.

Komandas labākais spēlētājs: Mairis Ančs.

Komandā spēlēja: Henrijs Berjozovs, Niks Zaharāns, Mairis Ančs, Mārcis Poševs, Sandis Noviks, Andrejs Sidarovičs, Renārs Dzeguze, Artūrs Salmanis, Harijs Pušpurs, Ričards Puks.

Komandas treneris: Jānis Zakarīts.

 

U-12 (2011.G.DZ.)

u 12 04372

2011.gadā dzimušie sportisti noslēguši futbola telpās sezonu.

7. martā Balvu Sporta skolas futbola nodaļas U-12 komanda piedalījās Ziemeļaustrumu noslēguma posmā Alūksnē. Turnīra kopvērtējumā komanda izcīnīja 3. vietu. APSVEICAM!

Komandā spēlēja: Ivo Frolovs, Gvido Prokofjevs, Viesturs Salmanis, Artūrs Salmanis, Toms Kozlovskis, Mārcis Poševs, Sandis Noviks, Mairis Ančs, Henrijs Berjozovs, Renārs Dzeguze, Andrejs Sidorovičs.

Komandas labākais spēlētājs: Ivo Frolovs.

Turnīra labākais uzbrucējs: Viesturs Salmanis.

Komandas treneris: Jānis Zakarīts.

 

 

U-14 (2009.G.DZ.)

u 14 047a2

16. martā savu Ziemeļaustrumu čempionāta turnīru pabeidza 2009.gadā dzimušie un jaunāki Balvu Sporta skolas jauniešu futbolisti.

U-14 komanda aizvadījusi pārliecinošu telpu futbola čempionātu. Komanda uzvarēja visās turnīra spēlēs ar kopējo vārtu attiecību 25:3. Apsveicam ar izcīnīto 1. vietu! Nu komandai uzdevums maksimāli sagatavoties vasaras sezonas lielajam futbolam, Latvijas čempionātam.

Trenera komentārs pēc turnīra: "Biju patīkami pārsteigts par jauniešu cīņassparu. Patiesu baudu sagādāja zēnu izveidotie izspēļu momenti, kā arī spēlētāju individuālā meistarība. Paldies par superīgajām emocijām." 

Komandas iegūtās specbalvas turnīrā

Rezultatīvākais spēlētājs turnīrā: Toms Zvejnieks.

Labākais turnīra aizsargs: Edgars Boldāns.

Labākais spēlētājs komandā: Edžus Jermacāns.

Labākais treneris: Ingus Zaharāns. 

Komandā spēlēja: Viesturs Pipcāns, Toms Zvejnieks, Edgars Boldāns, Edžus Jermacāns, Daniels Logins, Kristers Liepiņš, Raens Ceplītis, Ričards Ivanovs, Dāvis Štekels, Leo Šaicāns, Armands Ķerģis. 

Komandas treneris: Ingus Zaharāns.

 

U-15 (2008.G.DZ.)

u 15 51ca9

14. martā sezonu telpu futbolā, Ziemeļaustrumu reģionā noslēdza 2008.gadā dzimušie un jaunāki jaunieši.

U-15 ir vecākā Ziemeļaustrumu reģiona vecuma grupa, kas telpu futbolu spēlē jau pēc telpu futbola noteikumiem. Balvu Sporta skolas komandai tas nesagādāja nekādas problēmas- turnīrā pārliecinoši tika izcīnīta uzvara. Zīmīgi bija tas, ka šī komanda čempionātā uzvarēja jau septīto gadu pec kārtas. Nu priekšā nākamie izaicinājumi, veiksmīgi sagatavoties Latvijas futbola čempionātam ārā.

Komandas iegūtās specbalvas

Turnīra rezultatīvākais spēlētājs: Rinolds Baikovs.

Turnīra labākais uzbrucējs: Nauris Sorokins.

Turnīra labākais treneris: Ingus Zaharāns. 

Komandas labākais spēlētājs: Kristofers Pušpurs.

Komandā spēlēja: Nauris Sorokins, Rinolds Baikovs, Rinalds Kokorevičs, Helmuts Šubrovskis, Kristofers Pušpurs, Kristofers Ločmelis, Viesturs Pipcāns, Toms Zvejnieks, Edgars Boldāns, Edžus Jermacāns, Daniels Logins, Dāvis Štekels. 

Komandas treneris: Ingus Zaharāns.