whatsapp image 2023 08 08 at 11.50.03 1 59d56

4.augustā tika aizvadīts Atzeles 3x3 strītbola čempionāta 4. posms (finālposms) Alūksnē. Posmā startēja 36 komandas 5 vecuma grupās (finālposmā varēja piedalīties katras vecuma grupas 8 labākās komandas). Finālposmā Balvu Sporta skolu pārstāvēja 4 komandas.

U – 10  vecuma grupa

Balvu ss U – 10 (Ričards Keišs, Reinis Sietnieks, Marks Grāmatiņš un Toms Galkins) komanda kopvērtējumā pirms finālposmā ierindojās 7. vietā un bija nodrošinājusi spēlēšanu finālposmā. Finālposmā Balvu ss U – 10 komanda izcīnīja 5. vietu. Visa čempionāta laikā šajā vecuma grupā startēja 13 komandas.

U – 12  vecuma grupa

„Lielie banāni” (Kārlis Rakstiņš, Juris Briedis, Andis Kopasovs, Jānis Pērkons) neiekļuva finālposmā, paliekot nedaudz aiz strīpas. Kopvērtējumā 22 komandu konkurencē ierindojās 10. vietā.

Komanda „Asie nazīši”(Kārlis Žagars, Marks Apšenieks, Rinarts Kalnējs, Jānis Zakss) arī nesasniedza finālposmu un palika tieši uzreiz aiz finālposmu dalībnieku strīpas. 22 komandu konkurencē ierindojās 9. vietā.

Komanda „Ball 02” (Adrians Voika, Raivo Kolcovs, Arnis Vucāns, Jānis Kozlovskis) kopvērtējumā ierindojās 12. vietā 22 komandu konkurencē.

Jāņem vērā, ka šajā vecuma grupā bija viskuplākais dalībnieku skaits visa čempionāta laikā.

U – 14  vecuma grupa

Kopumā čempionāta laikā startēja 10 komandas. Balvu ss U – 14 komanda „Air players” (Deivids Šalajevs, Kārlis Zakss, Roberts Melnis) pēc regulārās sezonas noslēguma ierindojās 2. vietā, līdz ar to iekļuva arī finālposmā. Finālposmā komanda „Air players” izcīnīja 2. vietu.

U – 16  vecuma grupa

Visa čempionāta laikā šajā vecuma grupā startēja 15 komandas. Komanda „Aukstā zupa” (Kaspars Steļmačonaks, Roberts Frīdenšteins, Niklāvs Veselovs un Ralfs Aleksandrovs), kuru pārstāv 2 Balvu ss audzēkņi un 2 Gulbenes BJSS pēc regulārās sezonas ierindojās 1. vietā un kvalificējās finālposmam Alūksnē. Finālposmā komanda „Aukstā zupa” nosargāja regulārajā sezonā iegūto 1. vietu un kļuva par Atzeles 3x3 strītbola čempioniem.

REZULTĀTI

Informācija, foto: Elmārs Rakstiņš

4.augustā tika aizvadīts Atzeles 3x3 strītbola čempionāta 4. posms (finālposms) Alūksnē.Posmā startēja 36 komandas 5 vecuma grupās (finālposmā varēja piedalīties katras vecuma grupas 8 labākās komandas). Finālposmā Balvu Sporta skolu pārstāvēja 4 komandas.4.augustā tika aizvadīts Atzeles 3x3 strītbola čempionāta 4. posms (finālposms) Alūksnē.Priecājamies par Balvu Sporta skolas komandu panākumiem.