img 7561 majaslapai b9f0f

Šī gada 9. oktobrī plkst. 11.00 pilsētas parkā tika dots starts skrējienam un nūjošanai apkārt Balvu ezeram. Uz starta līnijas stājās ap 60 dalībniekiem, lai šajā skaistajā rudens dienā cīnītos par augstāku rezultātu gandrīz 10 kilometrus garā distancē. Finišu sasniedza 28 skrējēji un 21 nūjotājs, kā arī vairāki dalībnieki, kuri piedalījās ārpus rezultāta kontroles. Katrs dalībnieks finišā tika sagaidīts ar pozitīvām emocijām un daži no dalībniekiem- ar ziediem.

Paldies organizatoriem un pasākuma atbalstītājiem, kas sarūpēja vērtīgas dāvanas labākajiem, kā arī izlozei visiem dalībniekiem un pašiem jaunākajiem!

Balvu novada pašvaldībai, z/s Kotiņi, Oriflame Latvija, Raypath Latvia, SIA Liarps, SIA Agre Elektro, Gundars Puks, Ludmila Puka.

Rezultāti:

tveršana rezultati1 6f2c6

tveršana rezultati2 ecd93

 

 tveršana rezultati3 ee150

Informāciju sagatavoja: Arnis Voika

Foto: Zinaida Logina

Vairāk foto no pasākuma šeit.