titulbilde vieglatletika 1

titulbilde vieglatletika 2


Vieglatlētikas treneri:

Ludmila Beļikova
basketbols arnis voika

Tālrunis
26525506

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sarmīte Keisele
basketbols arnis voika

Tālrunis
26308699

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iveta Kacēna
basketbols arnis voika

Tālrunis
26197376

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Imants Kairišs
basketbols arnis voika

Tālrunis
28343744

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Madona                      Datums :          5.01.2017.

Alens Kuzņecovs       3.vieta             60m/b 12,1sek.

                                    5.vieta             augstlēkšana 1,15m

                                    14.vieta           tāllēkšana  3,40m

Kristers Pipcāns        2.vieta             lode 8,80m

2.vieta             Rokas b.meš. 22.50m 

                                    13.vieta           tāllēkšana 3,40m

Aleksejevs Ralfs        13.vieta           60m 9,9sek.

                                    1.vieta             600m 2:05,7 min.

Markuss Gagars        12.vieta           60m  9,9 sek.  

5.vieta             lode 7,65m

                                    15.vieta           Rokas b.meš. 22.50m 

Agris Kurkovs           20.vieta           60m 10,3sek.

                                    5.vieta             600m  2:12,8 min.

                                    20.vieta           tāllēkšana  3,23m

Rainers Zaļaiskalns   11.vieta           600m  2.38,3 min.

                                    19.vieta           Rokas b.meš.  14.30m

                                    14.vieta           lode  6,30m

Edgars Leišavnieks   34.vieta           tāllēkšana  2,52m

                                    6.vieta             Rokas b.meš.  22.50m

                                    14.vieta           lode  6,30m

A.Kuzņecovs                                                 K.Pipcāns                                                      R.Aleksejevs

Minska                      19.-20.12.2016.

Artis Duļbinskis      3.vieta             lode-5kg  13,67m

                                   4.vieta             tāllēkšana 6,23m

                                   4.vieta             trīssoļlēkšana   13,24m

Lauris Eizāns          2.vieta             lode 5kg-12,00m

Uvis Pošeika           4.vieta             60m/b 9,1sek.

                                    5.vieta             60m 7,4 sek.

Ludza, 9.12.2016.
C grupa (2004.-2005.g.dz.)
Uļjana Sisujeva

12.vieta 150m-27,2sek.

Eva Daniela Pokule

1.vieta tāllēkšana- 4,24m
1.vieta augstlēkšana- 1,25m

Anna Logina

5.vieta tāllēkšana- 3,68m

Evelīna Stepanova

6.vieta tāllēkšana- 3,58m
1.vieta augstlēkšana- 1,20m

Sandis Skudriņš

23.vieta 150m- 28,06sek.
7.vieta tāllēkšana- 3,67m

Dāvis Mareks Stempers

12.vieta tāllēkšana- 3,35m

Dāvis Stepanovs

14.vieta tāllēkšana- 3,13m

Marko Marīzo Petrovs

12.vieta 600m- 2:40,9min

D grupa(2006.-2007.g.dz.)
Alens Kuzņecovs

6.vieta 60m- 9,9sek.
10.vieta tāllēkšana- 3,33m

Iļja Polis

4.vieta 150m- 25,78sek.
3.vieta tāllēkšana- 3,56m

Kristers Pipcāns

5.vieta 150m- 26,00sek.
8.vieta tāllēkšana- 3,37m

Aleksejevs Ralfs

9.vieta 150m- 26,97sek.
7.vieta 600m-2:21,3 min.

Markuss Gagars

5.vieta tāllēkšana- 3,43m

Elizabete Džigure

9.vieta 60m- 9,97sek.
1.vieta tāllēkšana- 3,40m

Renāte Mūrniece

23.vieta 60m- 10,81sek.
18.vieta 150m- 28,3sek.

Paula Daniela Caune

12.vieta 150m- 27,6sek.
6.vieta tāllēkšana- 3,08m

E grupa (2008.-2009.g.dz.)
Toms Silinieks

2.vieta 150m- 26,3sek.
1.vieta tāllēkšana- 3,44m

Ervīns Tabors

3.vieta 150m- 26,5sek.
2.vieta tāllēkšana- 3,17m

 

Ludza, 25.11.2016.
Juniori (1998.-99.g.dz.)
Aiva Niedra

1.vieta trīssoļlēkšana(3dal.) 10,71m
1.vieta lode(6) 9,69m
1.vieta Augstlēkšana (1) 1,50m

A grupa(2000.-2001.g.dz.)
Juris Bozovičs

4.-5.vieta 300m(12) 45,66sek.
8.vieta tāllēkšana(10) 4,74m

Nikolajs Garders

4.-5.vieta 300m(12) 45,66sek.
2.vieta 1000m(6) 03:05,7min

Ilgmārs Naglis

6.vieta 1000m(6) 03:47,4min

Tīne Martuzāne

4.vieta 60m(19) 8,8sek.
4.vieta tāllēkšana(7) 4,12m

B grupa (2002.-2003.g.dz.)
Edvards Sarķis

3.vieta lode(8) 10,66m
3.vieta trīssoļlēkšana(5) 10,16m

Uvis Pošeika

1.vieta 60m (19) 7,47sek.
2.vieta tāllēkšana(17) 5,27m
1.vieta 60m/b(2) 9,1 sek.

Rihards Leitāns

7.vieta tāllēkšana(17) 4,34m
4.vieta lode(8) 9,89m

Lauris Eizāns

1.vieta Lode(8) 13,81m

Daniels Saliņš

15.vieta 60m (19) 8,81sek.
7.vieta lode(8) 7,37m
14.vieta tāllēkšana(17) 3,66m

Vadims Kapustins

6.vieta tāllēkšana(17) 4,35m
5.vieta augstlēkšana(5)1,45m

Kravalis Imants (nav grupās)

2.vieta 1000m(8) 03:33,2min.
13.vieta 300m(15) 57,60sek.

Dita Kuzņecova

3.vieta Lode(9) 9.02 m
7.vieta Tāllēkš. (13) 3,91m

Dinija Zdanoviča

17.vieta 60m(19) 9,9sek.
12.vieta tāllēkšanā(13) 3,53m

Ilvija Nagle

12.vieta 60m(19) 9,4sek.
9.vieta 300m (11) 54,68se.
11.vieta tāllēkšanā(13) 3,66m

Luīze Maksimova

9.vieta tāllēkšanā(13) 3,67m
7.vieta 60m(19) 9,0sek.

Signe Vindēle

4.vieta Lode(9) 8.48 m
19.vieta 60m(19) 10,2

Minska, 20.-21.11.2016.
Turnīru rīko Minskas Dinamo sporta skola. Sacensībās piedalījās 400 jaunie sportisti no Krievijas, Latvijas, Baltkrievijas.
No Balvu Sporta skolas piedalījās 3sportisti.
(2002.-2003.g.dz.)
Lauris Eizāns

2.vieta Lode(5) 12.00m

Uvis Pošeika

4.vieta 60m/b 9,1sek.
5.vieta 60m 7,4sek.

(2000.-2001.g.dz.)
Artis Duļbinskis

3.vieta Lode (5) 13,67m
4.vieta tāllēkšanā 6,23m
4.vieta trīssoļlēkšanā 13,24m

 

Alūksne, 10.11.2016.
C grupa (2004.-2005.g.dz.)
Kristers Zelčs

12.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,55m, pildb./m 2kg-9,85m, 30m-5,18sek., 300m-53,5min.

Dāvis Stepanovs

10.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,49m, pildb./m 2kg-10,20m, 30m-5,05sek., 300m-51,8min.

Anna Logina

12.vieta 4-cīņā(21dal.)
3sol/l-4,87m, pildb./m 2kg-9,18m, 30m-5,18sek., 300m-54,7min.

Eva Daniela Pokule

2.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,75m, pildb./m 2kg-9,95m, 30m-5,01sek., 300m-49,7min.

D grupa(2006.-2007.g.dz.)
Kristers Pipcāns

8.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,27m, pildb./m 2kg-8,13m, 30m-5,15sek., 300m-52,6min.

Ralfs Aleksejevs

16.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-4,71m, pildb./m 2kg-6,68m, 30m-5,30sek., 300m-53,7min.

Edgars Leišavnieks

18.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,03m, pildb./m 2kg-7,50m, 30m-5,46sek., 300m-59,0min.

Iļja Polis

10.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,05m, pildb./m 2kg-8,30m, 30m-5,37sek., 300m-53,2min.

Alens Kuzņecovs

9.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-5,44m, pildb./m 2kg-7,96m, 30m-5,25sek., 300m-52,8min.

Markuss Gagars

12.vieta 4-cīņā(25dal.)
3sol/l-4,99m, pildb./m 2kg-7,70m, 30m-5,25sek., 300m-55,8min.

Paula Pintele

4.vieta 4-cīņā(11dal.)
3sol/l-4,77m, pildb./m 2kg-6,30, 30m-5,45sek., 300m-56,4min.

Una Niedra

8.vieta 4-cīņā(11dal.)
3sol/l-4,63m, pildb./m 2kg-6,08m, 30m-5,46sek., 300m-59,0min.

Alūksne, 4.11.2016.
Juniori (1998.-99.g.dz.)
Aiva Niedra

1.-2..vieta 4-cīņā(2 dal.)
3sol/l-6,96m, pildb./m 4kg-10.90m, 30m-4,68se., 500m-1:52,8min.

A grupa(2000.-2001.g.dz.)
Juris Bozovičs

11.vieta 4-cīņā(14 dal.)
3sol/l-7,12m, pildb./m 4kg-11,44m, 30m-4,75sek., 500m-1:27,8min.

Nikolajs Garders

8.vieta 4-cīņā(14 dal.)
3sol/l-6,60m, pildb./m 4kg-10,42m , 30m-4,68 sek., 500m-1:18,7min

Artis Duļbinskis

2.vieta 4-cīņā(14 dal.)
3sol/l-9,22m, pildb./m 4kg-17,90m , 30m-4,24 sek., 500m-1:20,3min

B grupa (2002.-2003.g.dz.)
Edvards Sarķis

9.vieta 4-cīņā(20 dal.)
3sol/l-6,85m, pildb./m 3kg-13,30m , 30m-4,72 sek., 500m-1:39,0min

Uvis Pošeika

6.vieta 4-cīņā(20 dal.)
3sol/l-7,33m, pildb./m 3kg-14,45m , 30m-4,15 sek., 500m-1:49,6min

Vadims Kapustins

11.vieta4-cīņā(20 dal.)
3sol/l-6,32m, pildb./m 3kg-12,34m , 30m-4,93 sek., 500m-1:28,0min

Dita Kuzņecova

9.vieta 4-cīņā (15dal.)
3sol/l-5,78m, pildb./m 2kg-12,50m , 30m-5,25 sek., 500m-1:49,5min

Anastasija Borisenko

13.vieta 4-cīņā (15dal.)
3sol/l-5,40m, pildb./m 2kg-9,32m , 30m-5,09 sek., 500m-1:44,8min

Ksenija Tupicina

9.vieta 4-cīņā (15dal.)
3sol/l-4,97m, pildb./m 2kg-10,02m , 30m-5,90 sek., 500m-1:48,4min

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpg

24.oktobrī Jelgavas Sv.Tr;isvienības torņa konferenču zālē Latvijas Skolu sporta federācija aicināja trīs jauniešus un viņu trenerus, lai viņus apbalvotu ar Gunāra Bērzzariņa piemiņas “Uzmundrinājuma balvu 2016”.

Ludza, 7.10.2016.
Juniori (1998.-99.g.dz.)
Kristiāna Zakarīte

4.vieta 60m(4 dal.) 8,9sek.
1.vieta Pildb.meš(3)7,32m

A grupa(2000.-2001.g.dz.)
Juris Bozovičs

7.vieta 60m(9) 7,9sek.
5.vieta 300m(6) 47,4sek.

Ilgmārs Naglis

5.vieta 1000m(5) 3:34,0min.

Tīne Martuzāne

2.vieta 60m(4) 8,9sek.
2.vieta tāllēkšana(2) 3,93m

B grupa (2002.-2003.g.dz.)
Edvards Sarķis

1.vieta Pildb.meš(6) 13,77m
1.vieta trīssoļlēkšana(2) 10,85m

Uvis Pošeika

1.vieta 60m (9) 7,6sek.
2.vieta tāllēkšana(4) 4,98m

Rihards Leitāns

3.vieta Tāllēkš.(4) 4,32m
4.vieta Pildb.meš(6) 10,04m

Lauris Eizāns

3.vieta Pildb.meš(6) 11,15m
2.vieta trīšsoļl.(2) 9,49m

Dita Kuzņecova

1.vieta Pildb.meš(5) 8,79m
1.vieta Tāllēkš. (6) 4,06m

Dinija Zdanovioča

5.vieta 60m(5) 9,9sek.
5.vieta tāllēkš.(6) 3,59m

Ilvija Nagle

2.vieta 300m(5) 55,3sek.

Luīze Maksimova

3.vieta tāllēkšanā(6) 3,85m
3.vieta Pildb.meš(5) 8,36m

Ksenija Tupicina

5.vieta Pildb.meš(5) 7,14m

 

Koknese, 24.09.2016.
Aiva Niedra

3.vieta šķēpa mešana (9dal.) 37,82m
7.vieta lodes gr. (13dal.) 10,69m

Edvards Sarķis

18.vieta šķēpa mešana (24.dal.) 35,56m
14.vieta lode (14.dal.) 9,52m
15.vieta disks(15dal.) 20,42m

Uvis Pošeika

8.vieta lode (14.dal.) 11,01m
11.vieta disks(15dal.)27,36m
21.vieta šķēpa mešana (24.dal.) 30,54m

Dita Kuzņecova

20.vieta lode(22dal.) 7,65m
12.vieta disks (13dal.) 18,77m

Signe Vindēle

21.vieta lode(22dal.) 7,55m
11.vieta disks (13dal.) 19,18m

Anete Zakarīte

5.vieta lode (13dal.) 9,28m