ludza02.02.24 6769f

2. februārī Ludzā notika Ludzas sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U14, U16, U18 grupām. Balvu sporta skolas sportisti šajās sacensībās izcīnīja 15 medaļas.

U14 grupā:

 • Ņikita Jeršovs- 1.vita augstlēkšanā un 1.vieta lodes grūšanā;
 • Kristers Stikiņš- 1.vieta 1000m;
 • Dmitrijs Jekimovs- 2.vieta lodes grūšanā;
 • Laura Zaksa- 3.vieta 300m;
 • Arvita Lonska- 3.vieta tāllēkšanā;
 • Evelīna Tabore- 3.vieta 60m;
 • Eimija Alise Smoļenska- 3.vieta lodes grūšanā.

U16 grupā:

 • Evelīna Briede- 1.vieta augstlēkšanā;
 • Viktorija Daukste- 1.vieta tāllēkšanā un 3.vieta 60m;
 • Gunita Duļevska- 2.vieta augstlēkšanā.

U18 grupā:

 • Toms Silinieks- 1.vieta 60m;
 • Georgs Valters- 2.vieta tāllēkšanā un 3.vieta 60m.

11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām. Daudziem sportistiem šīs bija pirmās sacensības. Balvu jaunie vieglatlēti, pārvarot satraukumu un sacenšoties ar konkurentiem no visas Latvijas, sekmīgi sevi pieteica un Balvu novada vārds izskanēja, kad uzvarētājiem tika pasniegtas medaļas.

 • U10 grupā Ričards Tiltiņš izcīnīja 3.vietu pildbumbas mešanā. 
 • U12 grupā Loreta Ciukore izcīnīja 1.vietu pildbumbas mešanā.
 • Sīvā cīņā tikai nedaudz atpaliekot no līderēm 4.vietu 300m izcīnīja Laura Zaksa. 

No 9.-10.februārim Valmierā notika 2024.gada jauno vieglatlētu –junioru un jauniešu čempionāts telpās. Balvu Sporta skolu pārstāvēja Raits Markus, kurš, raidot 6kg smago lodi 14,44m tālu, izcīnīja 2.vietu.

Informāciju sagatavoja: Sarmīte Keisele

Foto: Agnese Zīmele, Guntis Bērziņš, personīgais arhīvs

U12 grupā Loreta Ciukore izcīnīja 1.vietu pildbumbas mešanā.2. februārī Ludzā notika Ludzas sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U14, U16, U18 grupām. Balvu Sporta skolas sportisti šajās sacensībās izcīnīja 15 medaļas.No 9.-10.februārim Valmierā notika 2024.gada jauno vieglatlētu –junioru un jauniešu čempionāts telpās. Balvu sporta skolu pārstāvēja Raits Markus, kurš, raidot 6kg smago lodi 14,44m tālu, izcīnīja 2.vietu.U10 grupā Ričards Tiltiņš izcīnīja 3.vietu pildbumbas mešanā. 11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.11. februārī Rīgā Balvu Sporta skolas jaunie vieglatlēti piedalījās Latvijas Vieglatlētikas savienības rīkotajās sacensībās U-10 un U-12 grupām.No 9.-10.februārim Valmierā notika 2024.gada jauno vieglatlētu –junioru un jauniešu čempionāts telpās. Balvu Sporta skolu pārstāvēja Raits Markus, kurš, raidot 6kg smago lodi 14,44m tālu, izcīnīja 2.vietu.Balvu jaunie vieglatlēti, pārvarot satraukumu un sacenšoties ar konkurentiem no visas Latvijas, sekmīgi sevi pieteica un Balvu novada vārds izskanēja, kad uzvarētājiem tika pasniegtas medaļas.