Raits Markuss11. un 12. februārī, Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika pagaidām plašākais Latvijas vieglatlētu forums – Latvijas junioru (U18) un jauniešu (U20) čempionāts telpās. Par sacensību dalībnieku kuplo skaitu liecina fakts, ka sacensības abās vecuma grupās notika 55 disciplīnās (pirmajā dienā – 35 un otrajā – 20). Savukārt par sacensību rezultātu augsto kvalitāti liecina skaitlis 16. Pirmās dienas 35 disciplīnu jaunie čempioni sasniedza šogad labākos rezultātus Latvijā.

Balvu Sporta skolas audzēkņi sacensībās izcīnīja 4 medaļas - divas zelta un divas bronzas.
U-18 grupā
- Raits Markus 1.vieta lodes grūšanā
- Evelīna Stepanova 1.vieta kārtslēkšanā
- Kristers Pipcāns 3.vieta kārtslēkšanā

U-20 grupā
- Dāvis Stepanovs 3.vieta lodes grūšanā

Paldies visiem sportistiem, kas trenējās un nepadevās, saskaroties ar pandēmijas radītajiem ierobežojumiem!

Rezultātus sīkāk var skatīt https://athletics.lv/lv/event/38364/competitions

Foto: Guntis Bērziņš
Informāciju sagatavoja: Sarmīte Keisele