img 004 1bc13

20. un 21. jūlijā Jēkabpilī sacentās mūsu vieglatlētu jaunā maiņa U-16 grupā. Par Latvijas čempionu un godalgoto vietu medaļām sacentās 14 un 15 gadīgi puiši un meitenes. U16 vecuma grupā medaļas tika izcīnītas 38 individuālajās disciplīnās, kā arī četros stafetes skrējienos.

Balvu Sporta skolas vieglatlēti izcīnīja 6 medaļas. Raits Markus kļuva par čempionu diska mešanā (43.33m) un 3.vietu izcīnīja lodes grūšanā (13.62 m). Evelīna Stepanova ieguva 2.vietu kārtslēkšanā (2.50m) un 3.vietu lodes grūšanā (11.62m). Zēniem kārtslēkšanā Rainers Ušāns Čips izcīnīja 2.vietu (3.20m) Kristers Pipcāns 3.vietu (3.20m).