24.oktobrī Jelgavas Sv.Tr;isvienības torņa konferenču zālē Latvijas Skolu sporta federācija aicināja trīs jauniešus un viņu trenerus, lai viņus apbalvotu ar Gunāra Bērzzariņa piemiņas “Uzmundrinājuma balvu 2016”.

Kandidātus balvas saņemšanai pēc LSSF aicinājuma sagatavoja Latvijas Vieglatlētikas savienības Jaunatnes komisija. 2016.gadā balvu saņemt ieradās Edvīns Vilde – Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas skolnieks, Aiva Niedra – Balvu Valsts ģimnāzijas skolniece un Paulsa Sprudzāne – Rīgas Kultūras vidusskolas skolniece. Kopā ar viņiem uz balvas pasniegšanas pasaķumu ieradās viņu treneri – Daiga Stumbre, Imants Kairišs un Edgars Voitkevičs. Balvas pasniedza Latvijas Šķēpa mešanas kluba direktore Inese Voitkeviča.

img-001.jpgimg-002.jpg