img 20230405 153134 ccd1dBalvu novada jaunie peldētāji 5.aprīlī startēja sacensībās Rēzeknes peldbaseinā. Uz sacensībām aizbrauca Balvu Sporta skolas audzēkņi 10 cilvēku sastāvā. Ļoti labi nostartēja Daniils Antonovs, kas uzvarēja 50m brīvajā stilā un  trešo vietu izcīnīja 100m brasā. Odrija Pintele uzvarēja 50m brīvajā stilā un otro vietu izcīnīja 100m brasā. Pārējie audzēkņi uzrādīja savus personīgos rezultātus.

Sacensībās medaļas saņēma:

  • par 1. vietu- Daniils Antonovs;

  • par 3. vietu- Odrija Pintele.

Izcīnīto vietu noteica pēc uzrādītā rezultāta punktu sistēmas.

Informācija, foto: treneris Imants Kairišs

Balvu novada jaunie peldētāji 5.aprīlī startēja sacensībās Rēzeknes peldbaseinā. Odrija Pintele uzvarēja 50m brīvajā stilā un otro vietu izcīnīja 100m brasā.  Ļoti labi nostartēja Daniils Antonovs, kas uzvarēja 50m brīvajā stilā un trešo vietu izcīnīja 100m brasā.Daniils Antonovs saņēma medaļu par iegūto 1.vietu.Uz sacensībām aizbrauca Balvu Sporta skolas audzēkņi 10 cilvēku sastāvā.