img 20230317 wa0037 bb44f

No 12. līdz 18. martam 16 Latvijas peldēšanas izlases jauniešu un junioru vecuma sportisti aizvadīja mācību-treniņu nometni Balvu Sporta skolas peldbaseinā. Intensīvus VFS treniņus sportisti aizvadīja EVfiziofit treneres Paulas Poles uzraudzībā savukārt par peldēšanas treniņiem, tehnikas uzlabošanu un izpratni rūpējās prof. Jeļena Solovjova. Jaunie sportisti pēc nometnes atzīst, ka ir paveikts ļoti vērtīgs un daudzveidīgs darbs gan sporta zālē, gan peldbaseinā. Kopā pavadītais laiks stiprināja gan kopējo komandas garu, gan motivēja sportistus atlikušajai sezonas daļai.

Mācību- treniņu nometnē piedalījās arī Balvu Sporta skolas brasiste Jūlija Antonova.

Informācija, foto: Inese Petrova

No 12. līdz 18. martam 16 Latvijas peldēšanas izlases jauniešu un junioru vecuma sportisti aizvadīja mācību-treniņu nometni Balvu Sporta skolas peldbaseinā. Par peldēšanas treniņiem, tehnikas uzlabošanu un izpratni rūpējās prof. Jeļena Solovjova.Sporta skolas peldbaseinā aizvadīta mācību- treniņu nometne.Intensīvus VFS treniņus sportisti aizvadīja EVfiziofit treneres Paulas Poles uzraudzībā.Jaunie sportisti pēc nometnes atzīst, ka ir paveikts ļoti vērtīgs un daudzveidīgs darbs gan sporta zālē, gan peldbaseinā. img-20230317-wa0056_4970c.jpgMācību- treniņu nometnē piedalījās arī Balvu Sporta skolas brasiste Jūlija Antonova.