16. un 17.novembrī Lietuvas pilsētā Jonišķis notika starptautisks turnīrs "Jonišķis 2012”, kurā piedalījās grieķu - romiešu stila cīkstoņu komandas no Lietuvas pilsētām, Igaunijas un komandas no Liepājas, Saldus, Rīgas, kā arī Balviem. Kopā startēja 215 dalībnieki. Balvu Sporta skolu pārstāvēja 6 cīkstoņi, gūstot sekojošus rezultātus - Vjačeslavs Naumenko (svara kategorijā 35 kg) ieguva 3.vietu, 3.vietu svara kategorijā līdz 60 kg izcīnīja Dmitrijs Goļikovs, bet Dāvis Akmens ierindojās 2.vietā ( svara kategorijā 45 kg), Jānis Stepanovs svara kategorijā 70 + ieguva 5.vietu.

Bet 23.un 24.novembrī Balvu Sporta skolas cīkstoņi piedalījās Liepājas pilsētas atklātajā čempionātā. Sacensības notika 3 vecuma grupās - pieaugušiem, kadetiem un zēniem. Piedalījās komandas no Krievijas, Ukrainas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Balvu Sporta skolu pārstāvēja 4 audzēkņi un visi pārveda mājās medaļas. Dmitrijs Goļikovs kadetu vecuma grupā un svara kategorijā 58 kg izcīnīja 3.vietu, otrās vietas zēnu vecuma grupā ieguva Dāvis Akmens (45 kg) un Jānis Stepanovs ( svara kategorijā 50+ kg). Vjačeslavam Naumenko svara kategorijā 35 kg - trešā vieta.