cina 81079

Pirmajā Latvijas Futbola federācijas (LFF) 2.līgas mačā šosezon, 10.jūlijā, Balvu komanda izbraukumā pāri visai Latvijai – Liepājā, piekāpās FK Karosta vienībai ar nepatīkamo 0-6.

Arī otrajā spēlē tika piedzīvots zaudējums, bet šoreiz jau cerīgāks. Balvos, pie skatītājiem slēgtām tribīnēm, 24.jūlijā, tika aizvadīts 2.kārtas mačs starp Balvi un AFA Olaine vienībām.

Lai arī viesi jau 20.minūtē izvirzījās vadībā, spēles 66.minūtē Rihards Ščogols spēles rezultātu izlīdzināja, tomēr ar to bija par maz, lai iespētu ko vairāk. Spēles 70.un 73.minūtē viesi guva vēl 2 vārtus un uzstādīja gala rezultātu 1-3.

Galvenais treneris Jānis Zakarīts pat pēc zaudējuma slavēja balveniešus, sakot, ja tā vīri turpinās, rezultāts nekur neizpaliks.

Turēsim īkšķus, lai trenera vārdi piepildās!

Teksta autors: Lauris Baranovskis
Foto autors: Harry Harrison