Godalgoto 3.vietu finālā U12 2009.gadā dzimuši un jaunāki izcīnīja “Balvu kingi”

Lai sekmētu 3x3 basketbola attīstību Alūksnes, Balvu, Gulbenes un Madonas novados un noskaidrotu 3x3 basketbola spēcīgāko komandu, 7.augustā Madonā norisinājās Atzeles 3×3 basketbola fināls, pirms tam aizvadot četrus posmus četrās pilsētās Madonā, Alūksnē, Balvos un Gulbenē.

Finālā piedalījās 40 komandas, no katras vecuma grupas 8 spēcīgākās komandas, kuras tika noskaidrotas četru posmu spēlēs. Starp tām arī Balvu novada 3x3 basketbola komandas – Balvu SS1, Balvu SS2, “Balvu kingi”, Rugāji U-12, Rugāji U-14, BK Lazdukalns, BK Lazdukalns 2.

Godalgoto 3.vietu finālā U12 /2009.gadā dzimuši un jaunāki/ (kopā par spēcīgākās komandas titulu cīnījās 14 komandas) – izcīnīja “Balvu kingi” (A.Jonaitis, R.Timenieks, K.Zakss), 1.vieta „BK 3x3 Madona-09”, 2.vieta Gubenes „Melnie brieži”, bet Rugāji U-12 palika 6.vietā.

U10 /2011.gadā dzimuši un jaunāki/ vecuma grupā (kopā par spēcīgākās komandas titulu cīnījās 9 komandas) finālā Balvu SS1 palika 5.vietā, bet Balvu SS2 – 8.vietā.

Finālā U14 /2007.gadā dzimuši un jaunāki jaunieši (kopā par spēcīgākās komandas titulu cīnījās 17 komandas) startēja Rugāji U-14 un palika 8. vietā.

U16 /2005.gadā dzimuši un jaunāki jaunieši (kopā par spēcīgākās komandas titulu cīnījās 13 komandas) vecuma grupā no Balvu novada nebija komandu fināla sacensībās.

Open /2004.gadā dzimuši un vecāki vīrieši/ (kopā par spēcīgākās komandas titulu cīnījās 21 komanda) finālā startēja BK Lazdukalns un BK Lazdukalns2.

Paldies ikvienai komandai un ikvienam sportistam, kurš pārstāvēja Balvu novadu Atzeles 3x3 basketbola sacensībās.

Par čempioniem piecās vecuma grupās kļuva “EKSKAVATORI” (Gulbene), “3×3 MADONA 09”, “IERŪSĒJUŠĀS LEĢENDAS” (Gulbene), “ALŪKSNE” un “ŠROTS MADONA”.

Vairāk informācijas mājas lapā www.atzelessports.lv, http://sportaskola.balvi.lv/sporta-veidi/basketbols, kā arī Atzeles sports sociālajā platformā www.facebook.com.

Informācija: Arnis Voika, Elmārs Rakstiņš
Foto: no personīgā arhīva