varis 0624f

Rudens vairs nav iedomājams bez ikgadējās tradīcijas, kas šogad svin savas sudrabkāzas, jau 25. gadu godinot Balvu novada izcilākos izglītības iestāžu darbiniekus. Pedagogus, kuriem sirdī deg mīlestība pret izglītību, un kuri ar savu aizrautību un profesionalitāti ik dienas iedvesmo skolēnus un kolēģus. Arī 11. oktobrī Kubulu Kultūras namā tika sumināti ''Gada skolotājs 2024" titula ieguvēji, tostarp Balvu Sporta skolas svarcelšanas nodaļas treneris Varis Sārtaputnis, kurš balvu saņēma par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgajiem izglītojamajiem.

Varis Sārtaputnis ir ilggadējs Balvu Sporta skolas svarcelšanas nodaļas treneris, kuram ir izcilas prasmes darbā ar izglītojamajiem. Viņš veiksmīgi nodod savas zināšanas un iemaņas, motivējot savus audzēkņus sasniegt arvien augstākus personīgos rezultātus. Vara izglītojamie gadu no gada ir izcili startējuši valsts un starptautiskā līmeņa Latvijas čempionātos un kausos, regulāri ieņemot godalgotās vietas. Mēs lepojamies ar trenera sasniegumiem un novēlam viņam spēku un izturību turpmākajā darba gaitā!

Informāciju sagatavoja, foto: Kristiāns Bokta

whatsapp image 2024 10 14 at 12.33.32 ed8ff varis 2 31584