4b445223 fc3b 4baf a384 e5c30c881871 4f589

Mācību – treniņu 7 apmācības gadu posmu beidza 21 basketbolists, treneri Elmārs Rakstiņš un Arnis Voika; 9 futbolisti, treneris Ingus Zaharāns; 5 distanču slēpotāji, treneris Pēteris Vancāns; 6 svarcēlāji, treneris Varis Sārtaputnis un 2 grieķu – romiešu cīņas absolventi, treneris Konstantīns Titorenko.

Basketbols 20V programma Santijs Santis Ašņevics, Mareks Salmanis, Kristaps Stablenieks, Varis Rodrigo Strumpe, Gvido Supe,
Deivids Šalajevs, Armands Trubņiks, Deivs Varnass, Kārlis Zakss, Andris Anckins, Kārlis Anckins,
Tomass Andersons, Normunds Dārznieks, Rinalds Dobrovoļskis, Roberts Frīdenšteins, Mareks Galkins,
Markuss Garais, Atis Gūtmanis, Gatis Kononovs, Roberts Melnis, Ilgvars Rezins
Futbols 20V programma

Rinolds Baikovs, Edgars Boldāns, Rainers Bukšs, Edžus Jermacāns, Daniels Logins, Viesturs Pipcāns,
Kristofers Pušpurs, Dāvis Štekels, Toms Zvejnieks
Distanču slēpošana 20V
programma
Indriķis Ints Circens, Loreta Kamzola, Deivids Kuļšs, Reinis Mičs, Amanda Husāre
Svarcelšana 20V
programma
Maksims Bistrovs, Daniels Būde, Markuss Jānis Elsts, Raivo Keišs, Raivo Nāgels, Andis Zelčs
Grieķu- romiešu cīņa 20V
Daniels Logins, Kristiāns Ūselis

Informāciju sagatavoja, foto: Inese Petrova, Agrita Anča

Balvu Kultūras un atpūtas centrā svinīgā atmosfērā apliecības par profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas apgūšanu basketbolā, futbolā, distanču slēpošanā, svarcelšanā un grieķu- romiešu cīņā saņēma 43 Balvu Sporta skolas absolventi.Sporta skola priecājas par centīgajiem, spēcīgajiem, izturīgajiem izglītojamajiem, kuri ar saviem sasniegumiem ir aizstāvējuši skolas, novada un valsts godu dažāda mēroga sacensībās.Mācību – treniņu 7 apmācības gadu posmu beidza 2 grieķu – romiešu cīņas absolventi, treneris Konstantīns Titorenko.Mācību – treniņu 7 apmācības gadu posmu beidza 9 futbolisti, treneris Ingus Zaharāns.Mācību – treniņu 7 apmācības gadu posmu beidza 5 distanču slēpotāji, treneris Pēteris Vancāns.Mācību – treniņu 7 apmācības gadu posmu beidza 21 basketbolists, treneri Elmārs Rakstiņš un Arnis Voika.Mācību – treniņu 7 apmācības gadu posmu beidza 9 futbolisti, treneris Ingus Zaharāns.Mācību – treniņu 7 apmācības gadu posmu beidza 21 basketbolists, treneri Elmārs Rakstiņš un Arnis Voika.Sporta skola priecājas par centīgajiem, spēcīgajiem, izturīgajiem izglītojamajiem.