img 20240724 wa0013 23184

No 8. jūlija līdz 12.  jūlijam 40 Balvu Sporta skolas volejbola un distanču slēpošanas dažādu grupu izglītojamie darbojās  koptreniņos. Treniņi notika Rekavas vidusskolas sporta laukumos, vienā no lietainajām dienām arī sporta zālē. Koptreniņu  laikā izglītojamie pilnveidoja savas prasmes un iemaņas savos sporta veidos, veicināja savstarpējās sadarbības prasmes dažādās aktivitātēs, kā arī kārtoja VFS un speciālos kontrolnormatīvus, lai uzlabotu  savu fizisko sagatavotību.  Jāatzīmē, ka koptreniņi vainagojās ar panākumiem 19. Vasaras spēlēs volejbolā Jaungulbenē, kur viena no komandām ieguva 1. vietu, pārējās deviņas komandas ierindojās pirmajā desmitniekā.

Paldies Baltinavas vidusskolas direktoram Imantam Slišānam par transporta nodrošināšanu uz koptreniņiem! Paldies Balvu Sporta skolas šoferim Viktoram Beļikovam par izglītojamo nogādāšanu uz Rekavu! Paldies visiem izglītojamajiem, viņu vecākiem par savstarpējo sadarbību! Paldies treneriem par sniegtajām prasmēm un iemaņām! Īpašs un neizsakāms paldies Rekavas vidusskolas direktorei Žannai Maksimovai par iespēju organizēt koptreniņus Rekavas vidusskolā! Milzīgs paldies Rekavas vidusskolas pavārēm Maijai Priedeslaipai, Anitai Bukšai un Simonai Loginai par garšīgajām pusdienām un launagu!

Informāciju sagatavoja, foto: Inese Petrova, Ludmila Beļikova