sporta skolas izlaidums d64b3

Balvu Sporta skolā svinīgā atmosfērā 13. augustā apliecības par profesionālās ievirzes sporta izglītības iegūšanu vieglatlētikā, grieķu-romiešu cīņā saņēma 13 absolventi.

Mācību – treniņu 7 apmācības gadu posmu beidza 6 vieglatlēti, trenere Sarmīte Keisele:

• Edgars Leišavnieks;
  • Raits Markus;
  • Kristers Pipcāns;
  • Evelīna Stepanova;
  • Dāvis Stepanovs;
  • Ralfs Šāvelis.

Mācību – treniņu 7 apmācības gadu posmu beidza 5 Grieķu- romiešu cīņas audzēkņi, treneris Konstantīns Titorenko:

• Kristaps Cielavs;
  • Daniels Miķelsons;
  • Marks Višņevskis;
  • Arvis Začs;
  • Ralfs Žogota.

Sporta pilnveidošanas 3 apmācības gadu posmu beidza 2 vieglatlēti, treneri Imants Kairišs, Ludmila Beļikova:

• Uvis Pošeika;
  • Antra Saviča.

Sporta skolas kolektīvs priecājas par centīgajiem, spēcīgajiem, izturīgajiem audzēkņiem, kuri ar saviem sasniegumiem ir aizstāvējuši novada godu dažāda mēroga sacensībās.

Informācija: Anita Grāmatiņa

Foto: Arnis Žugs

Balvu Sporta skolas absolvents saņēmis izglītības apliecībuBalvu Sporta skolas absolventsBalvu Sporta skolas absolventi saņēmuši profesionālās ievirzes sporta izglītības apliecības Grieķu- romiešu cīņu audzēkņi, treneris Konstantīns TitorenkoTreneris Imants Kairišs kopā ar audzēkņiemTrenere Sarmīte Keisele kopā ar audzēkņiemTreneri Sarmīte Keisele un Imants KairišsAbsolvente Evelīna StepanovaBalvu Sporta skolas absolvents saņem apliecību par profesionālās ievirzes sporta izglītības iegūšanu vieglatlētikāBalvu Sporta skolas absolventi