tmb20191022135450

Ar mērķi apzināt un godināt vietējos sportistus, sportistu komandas, viņu trenerus, kā arī citas personas, kuras atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību Balvu novadā, tiek izsludināts konkurss „Balvu novada Sporta laureāts 2019”.

Konkursa norises laiks: 2019.gada 21.oktobris - 2019.gada 30.novembris

Balvas tiks pasniegtas 13 nominācijās:

• Par mūža ieguldījumu sportā;
  • Gada sporta skolotājs;
  • Gada sporta treneris;
  • Gada balva veterānu sportā;
  • Gada sportists pieaugušajiem;
  • Cerība sportā;
  • Paraugs sportā;
  • Gada sporta pasākums;
  • Gada sporta komanda;
  • Gada aktīvākais tautas sporta organizators vai biedrība;
  • Gada sporta mecenāts;
  • Speciālā balva - Sportiskākā ģimene;
  • Jaunatnes sporta laureāts.

Pretendenti dalībai konkursā - sportisti, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Balvu novadā, kuri absolvējuši kādu no Balvu novada vispārizglītojošajām vai profesionālās ievirzes skolu, kuri pārstāv Balvu novadu dažāda mēroga sacensībās, Latvijas senioru un veterānu savienības finālsacensībās u.c. novada, valsts un starptautiska mēroga sacensībās, Balvu novadā reģistrēto sporta biedrību biedri un aktīvi darbojošās personas, Balvu novada sporta komandas, sporta pasākumu organizatori, kas organizējuši sporta vai aktīvās atpūtas pasākumus, Balvu novada izglītības iestāžu sporta skolotāji, treneri un sporta līdzjutēji.

Konkurss tiek rīkots trīs kārtās. Pirmajā kārtā līdz 20. novembrim iedzīvotāji, iedzīvotāju grupas, treneri, sporta skolotāji, organizācijas tiek aicināti izvirzīt kandidātus nominācijām, sūtot pieteikuma anketas, pievienojot foto, video, uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai iesniedzot personīgi Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē, Bērzpils iela 1 a, Balvi, Balvu novads, LV – 4501.

Pretendentus nominācijai Par mūža ieguldījumu izvirza komisija. Pretendentus nominācijām Cerība sportā un Jaunatnes sporta laureāts izvirza treneri un sporta skolotāji, atbilstoši sporta veida izstrādātajam Nolikumam.

Konkursa otrajā kārtā no 20. novembra līdz 22. novembrim Balvu novada pašvaldības izpilddirektores izveidota konkursa komisija veiks pieteikumu rezultātu apkopošanu un izvirzīto pretendentu atbilstību nominācijās: Par mūža ieguldījumu, Gada Sporta skolotājs, Gada sporta treneris, Gada balva veterānu sportā, Gada sportists/-e, Cerība sportā, Paraugs sportā, Gada aktīvākā biedrība, organizācija, Gada mecenāts sportā, Sportiskākā ģimene un Jaunatnes Laureāts sportā.

Konkursa trešajā kārtā no 22.novembra līdz 30.novembrim Balvu novada pašvaldības mājaslapā www.balvi.lv noteiks uzvarētājus nominācijās Gada populārākā sporta komanda un Gada sporta pasākums. Nomināciju iegūs pretendenti, kuri būs saņēmuši visvairāk balsu tautas balsojumā www.balvi.lv.

Balvu pasniegšanas ceremonija notiks 2019. gada 13.decembrī plkst.18.00 Balvu muižā, Brīvības ielā 47.

NOLIKUMS
PIETEIKUMA ANKETA