tmb20190816154528No 10.-11.augustam Viļņā risinājās 6.Baltijas valstu atklātais čempionāts vieglatlētikā senioriem. Sacensību dienā Lietuva sportistus sagaidīja ar labu saulainu laiku. Tādos laika apstākļos labu rezultātu sasniegšanai varēja sekmēt tikai sportista sagatavotības līmenis un psiholoģiskā noturība, kas ir ļoti svarīga sīvas konkurences apstākļos.

Čempionātā piedalījās sportisti no Lietuvas, Igaunijas, Latvijas, un, par cik čempionāts ir atklātais, tad arī bija sportisti no Baltkrievijas, Ukrainas, Turcijas un Krievijas sporta kluba „Feniks”. No Latvijas dalību pieteikuši bija 107 sportisti. Arī balvenieši - Aigars Pušpurs un Jānis Strapcāns, bija starp viņiem.

Ar kādiem rezultātiem no Viļņas ir atgriezušies mūsējie?

Jāņa Strapcāna komentārs: “Aigars Pušpurs vecuma grupā 50+ šķēpa mešanā ar rezultātu 43,91m kļuva par Baltijas čempionu. Startējot vēl arī lodes grūšanā un diska mešanā, tika izcīnīta ceturtā vieta. Jānim Strapcānam vecuma grupā 65+ divas bronzas medaļas – lodes grūšanā 10,87m; diska mešanā 34,23m, kas ir Jāņa šīs sezonas labākais sasniegums. Šķēpa mešanā ceturtā vieta. Sasniegtie rezultāti ir adekvāti ieguldītajam darbam treniņos, un parādīja, kas katrā no disciplīnām tehniskajā izpildījumā vēl ir jāpieslīpē.”

Atlikušas šīs sezonas noslēdzošās sacensības 24. augustā – 7.Latgales atklātais veterānu čempionāts vieglatlētikā, kurš risināsies Višķos.

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpg