Sestdien, 20.aprīlī, Balvu Sporta centrs futbolisti veica garāko pārbraucienu visā sezonā uz Liepāju, kur Komanda.lv 1. līgas ietvaros tikās ar Grobiņas SC futbolistiem.

Spēle sākās cerīgi. Lai gan jau spēles 6.minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, Balvu futbolisti izturēja un 40.minūtē tika atalgoti. No 11m atzīmes vārtus guva Andrejs Ziļs. Puslaikā ejot rezultāts bija 1-1.

Bet tad uz maiņu nāca FK Liepāja leģenda - Kristaps Grebis, un Balvu Sporta centrs futbolisti neko vairs nevarēja padarīt.

Grebis guva 3 vārtus, un Balvu futbolisti piedzīvoja zaudējumu ar 1-9 visā spēlē, turklāt, pēdējos vārtus Balvu Sporta centrs futbolisti raidīja savos vārtos.

Žēl, protams, 3 spēlēs piedzīvoti 3 zaudējumi!

Bet neko darīt! Komandai jāsaņemas un jāspēlē tālāk! Nākamā spēle jau 27.aprīlī Ķekavā ar FK AUDA!

Nenolaižam galvas un turpinām cīnīties! Jāņem piemērs no pagājušās sezonas!