tmb20190321105021

22.-23.februārī norisinājās Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes telpās U-18 vecuma grupai. Šajās sacensībās Edvards Sarķis trīssoļlēkšanā izcīnīja 2.vietu, aizlecot 12,74m tālu. Uvis Pošeika ierindojās 3.vietā augstlēkšanā (1,68m) un 4.vietu izcīnīja 60m barjerskriešanā (8,70sek). Lauris Eizāns lodi aizgrūda 12,58m tālu un ierindojās 4.vietā. Nikola Tokareva 5.vietu izcīnīja 1500m (5:31,90min).

23.-24.februārī Rīgas Sporta manēžā notika šīs ziemas pēdējās Latvijas čempionāta sacensības telpās. Sacentās U16 vecuma grupas 14 un 15 gadīgie zēni un meitenes. No Balvu Sporta skolas startēja divi jaunie sportisti. Dāvis Stepanovs, sasniedzot jaunu personīgo rekordu, lodi aizgrūda 14,49m tālu un ierindojās otrajā vietā. Evelīna Stepanova arī sasniedza šīs sezonas labākos rezultātu un kārtslēkšanā ierindojās 5.vietā (2,20m).

2.februārī Kuldīgā notika Baltijas U-18 grupas komandu čempionāts. Tajā piedalījās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas izlašu komandas. No Balvu Sporta skolas Latvijas izlasi pārstāvēja Uvis Pošeika. Kārtslēkšanā uzlecot 3,90m augstu, viņš izcīnīja 3.vietu.