tmb20180809140001

7.augustā Balvu Sporta skolā svinīgā un sirsnīgā atmosfērā apliecības par profesionālās ievirzes sporta izglītības iegūšanu vieglatlētikā saņēma 8 absolventi. Sporta pilnveidošanas posmu beidza Aiva Niedra, Aivis Krastiņš, Viktorija Beļikova, Kristiāna Zakarīte. Mācību un treniņu posmu beidza Uvis Pošeika, Edvards Sarķis, Lauris Eizāns, Juris Bozovičs. Paldies ikvienam absolventam par centību, izturību kā arī par sasniegumiem sacensībās, aizstāvot sporta skolas, sava novada un Latvijas godu!

Attēlā: no kreisās treneris Imants Kairišs, Juris Bozovičs, direktore Ludmila Beļikova, Uvis Pošeika, Edvards Sarķis, Lauris Eizāns. Diemžēl absolventi Aiva, Aivis, Viktorija un Kristiāna nepiedalījās pasākumā, jo Rīgā gatavojas nākošā mācību gada studijām.