img 006

18.augustā Balvu Sporta skolā svinīgā un sirsnīgā atmosfērā apliecības par profesionālās ievirzes sporta izglītības iegūšanu saņēma 13 absolventi. Augstākās sporta meistarības posmu svarcelšanā beidza Artūrs Berezovs un Aigars Kuprišs. Mācību un treniņu posmu vieglatlētikā beidza Artis Duļbinskis, Dita Kuzņecova, Nikola Tokareva, Luīze Maksimova un Nikolajs Garders. Mācību un treniņu posmu basketbolā beidza Otto Kapteinis, Dāvis Karavoičiks, Ritvars Klodžs, Armands Pauliņš, Artis Smirnovs un Endijs Tūcis.

Paldies ikvienam absolventam par centību, izturību kā arī par sasniegumiem sacensībās, aizstāvot sporta skolas, sava novada un Latvijas godu!

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpg