img 004 a17f1

22.augustā Rojā risinājās Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības (LSVS) Pašvaldību 57.sporta spēles. Parasti šāda mēroga sacensības notiek divas dienas, bet šoreiz sacensību grafiks tika pakārtots vienai dienai. Uz vēsturiski senu pilsētciematu Roju, kur nav piļu, muižu vai cita veida kultūrvēsturiskas apbūves, Balvu novada vieglatlētikas veterānu komanda devās 5 sportistu sastāvā.

Sacensību diena sportošanai diemžēl bija nelabvēlīga, jo biežais lietus traucēja sportistiem uzrādīt labākus rezultātus. Tomēr kopumā Balvu novada mazskaitlīgajai komandai izdevās izcīnīt deviņas dažāda kaluma medaļas, kuras kopvērtējumā deva iespēju ierindoties 25.vietā trīsdesmit piecu komandu konkurencē.

Labākais panākums Egonam Lācim vecuma grupā 40+, kurš 1.vietu izcīnīja lodes grūšanā un diska mešanā. Šajā pašā vecumu grupā Andrim Strapcānam 3.vieta diska mešanā un 4.vieta lodes grūšanā.

Vecuma grupā 65+ Ērikam Apšeniekam: 800 m skriešanā zelta medaļa un 400 m sudrabs.

Vecuma grupā 55+ Andrim Spridzānam: 2.vieta diska mešanā, 3.vieta lodes grūšanā un 4.vieta šķēpa mešanā.

Vecuma grupā 80+ Jānim Spridzānam: 2.vieta šķēpa mešanā un diska mešanā, bet 4.vieta lodes grūšanā.

Nākamie starti mūsu veterāniem jau šo sestdien, 29.augustā, Preiļos, kur norisināsies 6. Latvijas veterānu čempionāts vieglatlētikā senioriem, un cerams, ka uz to mūsējie dosies daudz kuplākā skaitā.

Informāciju sagatavoja: Jānis Strapcāns

 

img-001_c5d68.jpgimg-002_eb9ad.jpgimg-003_27177.jpgimg-004_a17f1.jpg