whatsapp image 2023 12 14 at 13.32.07 c7949

2023.gada 9.decembrī Valmierā notika Ziemassvētku kauss U-14 grupā vieglatlētikā. No Balvu Sporta skolas uz sacensībām aizbrauca četri sportisti, kuri katrs startēja divās disciplīnās.

• 1.vietu augstlēkšanā un 4.vietu lodes grūšanā izcīnīja Ņikita Jeršovs.
  • 4.vietu lodes grūšanā un 71.vietu 60m skrējienā 125 sportistu konkurencē izcīnīja Elīna Locāne.
  • 12.vietu 60m barjerskrējienā un 14. vietu augstlēkšanā izcīnīja Gvido Prokofjevs.
  • Eimija Alise Smoļenska startēja ārpus konkurences 60m skrējienā un lodes grūšanā.

Informācija, foto: treneris Imants Kairišs

2023.gada 9.decembrī Valmierā notika Ziemassvētku kauss U-14 grupā vieglatlētikā. 1.vietu augstlēkšanā un 4.vietu lodes grūšanā izcīnīja Ņikita Jeršovs.No Balvu Sporta skolas uz sacensībām aizbrauca četri sportisti, kuri katrs startēja divās disciplīnās.4.vietu lodes grūšanā un 71.vietu 60m skrējienā 125 sportistu konkurencē izcīnīja Elīna Locāne.9.decembrī Valmierā notika Ziemassvētku kauss U-14 grupā vieglatlētikā. 12.vietu 60m barjerskrējienā un 14. vietu augstlēkšanā izcīnīja Gvido Prokofjevs.Eimija Alise Smoļenska startēja ārpus konkurences 60m skrējienā un lodes grūšanā.No Balvu Sporta skolas uz sacensībām aizbrauca četri sportisti, kuri katrs startēja divās disciplīnās.