raits markus c1665

Balvu Sporta skolas vieglatlēti sekmīgi ir uzsākuši ziemas sacensību sezonu, iegūstot godalgotas vietas un iespēju piedalīties Latvijas jaunatnes čempionātos dažādās vecuma grupās.

Aizvadītā decembra vidū, no 17.-18.decembrim, Valmierā notika ,,Ziemassvētku kauss 2021 vieglatlētikā” sacensības, kurās U-18 grupā Raits Markus izcīnīja 2.vietu lodes grūšanā, viņa raidītā 5kg smagā lode sasniedza 13,18m.

Šī gada 8.janvārī Valmiera uzņēma savā jaunajā vieglatlētikas manēžā ne tikai sportistus no Latvijas, bet arī no Igaunijas. Starptautiskajās sacensībās ,,Valmiera – Valga” piedalījās pieci sportisti no Balvu novada.

U-16 grupā Toms Silinieks piedalījās 60m skrējienā, sasniedzot rezultātu 8,37 sek. un izcīnot 12.vietu.

U-18 grupā lielisks starts izdevās 2021.gada labākajam Latvijas un Baltijas diska metējam (U-16 grupa) Raitam Markus. Viņš lodi raidīja 14,31m tālu un izcīnīja 1.vietu.

Šajā grupā lodes grūšanā startēja arī Kristers Pipcāns, kurš izcīnīja 4.vietu (10,69m).

U-20 grupā Dāvis Stepanovs lodes grūšanā (6kg) izcīnīja 2.vietu (13,18m), Evelīna Krakope 60m skrējienā ieguva 13.vietu (8,71sek).

Kuldīgā 15. janvārī LVS/Sportland kauss 1.posma sacensībās startēja 4 sportisti.

U-18 grupā Rainers Ušāns Čips ieguva 5.vietu lodes grūšanā (11,93m) un 8.vietu tāllēkšanā (5,09m). Kristeram Pipcānam 9.vieta lodes grūšanā (11,04m).

U-20 grupā Evelīnai Krakopei 400m skrējienā 14.vieta(1:05,82min).

Pieaugušo grupā Ditai Kuzņecovai 7.vieta lodes grūšanā (9,69m).

25.janvārī Jēkabpilī, startējot atlases sacensībās uz Latvijas čempionātu U-14 grupā, lielisku sniegumu lodes grūšanas sektorā rādīja Marija Kapustina, iegūstot 1.vietu (11,54m), un Eveina Līna Smoļenska - 2.vietu (11,06m). Abas meitenes izcīnīja iespēju piedalīties 8.februārī Latvijas čempionāta U-14 grupā finālsacensībās Kuldīgā.

Informāciju sagatavoja: Balvu Sporta skolas vieglatlētikas trenere Sarmīte Keisele