428437680 331363566568181 685718847282412617 n e817e

10.februārī notika Balvu novada telpu futbola čempionāta fināla sabraukums. Šajā pieaugušo čempionātā startēja arī Balvu Sporta skolas U-17 jauniešu komanda. Jaunie spēlētāji jau iepriekš bija pierādījuši, ka ar viņiem joki mazi un ceturtdaļfinālā tikuši galā ar pagājušā gada čempioniem. Pusfinālā pretī stājās regulārās sezonas uzvarētāji- Balvu Valsts ģimnāzijas komanda. Spēle jau no paša sākuma līdz pat beigām nelika par sevi vilties. Līdz pat spēles pēdējai minūtei rezultāts uz tablo rādīja neizšķirtu, bet tad, 20 sekundes pirms spēles beigām, Balvu Sporta skolas spēlētāji trieca bumbu vārtos un guva uzvaru ar rezultātu 4:3.

Finālā nācās tikties ar vairākkārtējiem uzvarētājiem- Balvu Sporta centra spēlētājiem, kur pieredze izrādījās stiprāka un piedzīvots bezierunu zaudējums ar rezultātu 2:5. Tomēr, jāpriecājas par izcīnīto 2.vietu, startējot pieaugušo komandu sastāvā (Balvu Sporta skolas komandas vidējais vecums- 15 gadi).

Iegūtās specbalvas:

Turnīra labākais vārtsargs: Viesturs Pipcāns.

Komandas labākais spēlētājs: Danils Aleksejevs.

Komandas treneris: Ingus Zaharāns.

Informāciju sagatavoja, foto: komandas treneris Ingus Zaharāns

10.februārī notika Balvu novada telpu futbola čempionāta fināla sabraukums. Šajā pieaugušo čempionātā startēja arī Balvu Sporta skolas U-17 jauniešu komanda. U-17 futbolisti aizcīnās līdz finālam.Pusfinālā pretī stājās regulārās sezonas uzvarētāji- Balvu Valsts ģimnāzijas komanda.Finālā nācās tikties ar vairākkārtējiem uzvarētājiem- Balvu Sporta centra spēlētājiem.Jāpriecājas par izcīnīto 2.vietu, startējot pieaugušo komandu sastāvā (Balvu Sporta skolas komandas vidējais vecums- 15 gadi).10.februārī notika Balvu novada telpu futbola čempionāta fināla sabraukums. Komandā sezonas laikā spēlēja: Nauris Sorokins, Rinolds Baikovs, Rinalds Kokorevičs, Helmuts Šubrovskis, Kristofers Pušpurs, Kristofers Ločmelis, Viesturs Pipcāns, Toms Zvejnieks, Edgars Boldāns, Edžus Jermacāns, Deivijs Pušpurs, Danils Aleksejevs, Ralfs Juliāns Sirmais, Erik Lacher, Ervīns Tabors. 10.februārī notika Balvu novada telpu futbola čempionāta fināla sabraukums, kurā startēja arī Balvu Sporta skolas U-17 jauniešu komanda.Komandas treneris: Ingus Zaharāns.Finālā nācās tikties ar vairākkārtējiem uzvarētājiem- Balvu Sporta centra spēlētājiem, kur pieredze izrādījās stiprāka un piedzīvots bezierunu zaudējums ar rezultātu 2:5.Komandā sezonas laikā spēlēja: Nauris Sorokins, Rinolds Baikovs, Rinalds Kokorevičs, Helmuts Šubrovskis, Kristofers Pušpurs, Kristofers Ločmelis, Viesturs Pipcāns, Toms Zvejnieks, Edgars Boldāns, Edžus Jermacāns, Deivijs Pušpurs, Danils Aleksejevs, Ralfs Juliāns Sirmais, Erik Lacher, Ervīns Tabors.