whatsapp image 2024 02 20 at 12.33.57 1 5144a

Balvu Sporta skolas basketbola nodaļas U–15 un U-16 vecuma grupas zēnu komandas ir uzsākušas 2023./2024. gada LJBL(Latvijas jaunatnes basketbola līga) sezonas otro apli.

Balvu Sporta skolas U–15 komanda janvārī ir aizvadījusi 2 spēles, izcīnot 1 uzvaru un 1 zaudējumu:

• Jēkabpils SS – Balvu SS, 58:49 (16 punkti un 9 atlecošās bumbas – K. Stablenieks, 10 punkti un 10 atlecošās bumbas – G. Kononovs);
  • Limbažu NSS – Balvu SS, 48:53 (31 punkti, 10 atlecošās bumbas, 4 pārtvertās bumbas– K. Stablenieks, 11 punkti, 7 atlecošās bumbas un 4 pārtvertās bumbas– Gatis Kononovs).

Balvu Sporta skolas U–16 komanda šajā laika periodā ir aizvadījusi 4 spēles, izcīnot 2 uzvaras un piedzīvojot 2 zaudējumus:

• Jēkabpils SS – Balvu SS, 58:61 (18 punkti, 7 atlecošās bumbas un 5 pārtvertās bumbas  – G. Supe, 17 punkti, 4 rezultatīvas piespēles un 14 atlecošās bumbas – R. Kononovs);
  • Balvu SS – Cēsu PSS, 62:65 (25 punkti, atlecošās bumbas un 6 pārtvertās bumbas  – A. Gūtmanis, 19 punkti – R. Kononovs);
  • Limbažu NSS – Balvu SS, 44:54 (35 punkti un 9 atlecošās bumbas – A. Gūtmanis, 21 atlecošā bumba – R. Frīdenšteins);
  • Balvu SS – Rūjienas NSS, 59:71 (34 punkti – A. Gūtmanis, 17 punkti un 8 atlecošās bumbas – R. Kononovs).

17.februārī spēlē Balvu SS- Daugavpils BJSS ar rezultātu 83:56 uzvaru guva U15 Balvu basketbolisti.

Informāciju sagatavoja, foto: treneris Elmārs Rakstiņš

Sezonas otro apli basketbolā uzsāk U-15 un U-16 grupas.Balvu Sporta skolas basketbola nodaļas U–15 un U-16 vecuma grupas zēnu komandas ir uzsākušas 2023./2024. gada LJBL(Latvijas jaunatnes basketbola līga) sezonas otro apli.Balvu Sporta skolas U–15 komanda janvārī ir aizvadījusi 2 spēles, izcīnot 1 uzvaru un 1 zaudējumu.Balvu Sporta skolas U–15 komanda janvārī ir aizvadījusi 2 spēles, izcīnot 1 uzvaru un 1 zaudējumu.Balvu Sporta skolas U–16 komanda šajā laika periodā ir aizvadījusi 4 spēles, izcīnot 2 uzvaras un piedzīvojot 2 zaudējumus.Balvu Sporta skolas U–16 komanda šajā laika periodā ir aizvadījusi 4 spēles, izcīnot 2 uzvaras un piedzīvojot 2 zaudējumus.Sezonas otro apli basketbolā uzsāk U-15 un U-16 grupas.Balvu Sporta skolas basketbola nodaļas U–15 un U-16 vecuma grupas zēnu komandas ir uzsākušas 2023./2024. gada LJBL(Latvijas jaunatnes basketbola līga) sezonas otro apli.Sezonas otro apli basketbolā uzsāk U-15 un U-16 grupas.