whatsapp image 2024 08 29 at 16.52.18 724eb

25. augustā Ozolniekos notika 19. Vasaras finālspēles volejbolā, kurās no Balvu Sporta skolas pēc divu posmu sacensībām, iespēju startēt finālā izcīnīja 6 komandas. U-11 grupas meitenes aizbraucot uz lielo finālu bija noskaņojušās uz labu spēli, ko arī izdevās pierādīt.

Sešpadsmit labākās komandas no visas Latvijas tika sadalītas četrās grupās. Balvu Sporta skolas meitenes tika vienā no spēcīgākajām, pretiniekos bija – Līvānu, Dienvidkurzemes un Kuldīgas komandas. No savas grupas meitenes izgāja kā pirmās. Tālāk sekoja ceturtdaļfināls, kurā ar rezultātu 17:15 uzvarēja Jūrmalas komandu. Pusfinālā tiekot, pretiniekos bija spēcīgā Gulbenes Sporta skolas komanda. Lai arī šī komanda bija vienīgā, kuru meitenes nekad vēl nebija uzvarējušas, viņām tas izdevās. Spēlē par pirmo vietu meitenes jutās pārliecinātas par sevi, jo grupu turnīrā Līvānu komandu vienreiz jau izdevās uzvarēt. Cīņa bija spraiga, bet meitenes bija pārliecinošas savā spēlē, un uzvarēja, iegūstot pirmo vietu, un zelta medaļas 19. Vasaras spēlēs volejbolā. Komandā spēlēja- Lāsma Keiša, Valērija Dimitrijeva un Līva Boldāne. Arī pārējās 5 komandas uzrādīja labus rezultātus.

Informāciju sagatavoja, foto: trenere Līga Langovska