img 20230127 wa0004 e4465

Šī gada 27. janvārī Baltinavas vidusskolas sporta hallē notika Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta U-12 grupas zēniem 2. sabraukums. Sabraukumā piedalījās Daugavpils Sporta skolas, Krāslavas Sporta skolas, divas Jēkabpils Sporta skolas un divas Balvu Sporta skolas komandas. Spēles izvērtās ļoti spraigas un interesantas. Balvu Sporta skolas 1. komanda (programmas īstenošanas vieta – Viļaka), spēlējot ar abām Jēkabpils un Daugavpils komandām guva uzvaras, noslēdzot abus setus ar 2:0. Otra Balvu Sporta skolas komanda (programmas īstenošanas vieta – Baltinava) ar 2:0 uzvarēja Krāslavas komandu. Zaudēja abām Jēkabpils komandām. 

Viļakas komandas sastāvā spēlēja- Markuss Leitens, Dāvids Mihailovs, Roberts Melāns, Martins Vrubļevskis, Žans Sederiks Spridzāns un Kristers Locāns.

Baltinavas komandas sastāvā spēlēja– Oskars Kokorevičs, Didzis Rakovs, Deniss Zarubins un Ričards Kokorevičs.

Paldies zēnu komandu treneriem Ervīnam Veļķeram un Līgai Langovskai, kā arī komandu atbalstītājiem – vecākiem. Paldies Baltinavas vidusskolas direktoram Imantam Slišānam un tehniskajam personālam, īpaši Tamārai, par atsaucību un sadarbību.

Lai zēniem veicas 3. sabraukumā Daugavpilī, kurš notiks 18. februārī.

Informācija un foto: Balvu Sporta skolas direktora vietniece mācību darbā Inese Petrova

Balvu Sporta skolas komanda (programmas īstenošanas vieta – Baltinava).Balvu Sporta skolas komanda (programmas īstenošanas vieta – Viļaka).27. janvārī Baltinavas vidusskolas sporta hallē notika Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta U-12 grupas zēniem 2. sabraukums.Sabraukumā piedalījās Daugavpils Sporta skolas, Krāslavas Sporta skolas, divas Jēkabpils Sporta skolas un divas Balvu Sporta skolas komandas. Sabraukumā piedalījās Daugavpils Sporta skolas, Krāslavas Sporta skolas, divas Jēkabpils Sporta skolas un divas Balvu Sporta skolas komandas.Otra Balvu Sporta skolas komanda (programmas īstenošanas vieta – Baltinava) ar 2:0 uzvarēja Krāslavas komandu. Zaudēja abām Jēkabpils komandām. Balvu Sporta skolas 1. komanda (programmas īstenošanas vieta – Viļaka), spēlējot ar abām Jēkabpils un Daugavpils komandām guva uzvaras, noslēdzot abus setus ar 2:0.3. sabraukums notiks 18. februārī Daugavpilī.